Wpis z mikrobloga

Do wszystkich Mirków.
Wczoraj pracując sobie przy lidze światowej FIVB usłyszałem od pewnej #milf bardzo prawdziwe stwierdzenie, jakby się lepiej zastanowić.
Puenta:
Jeśli wasze #rozowepaski są o was zazdrosne, robią awanturę o poranne powroty z ordynarnego chlania i wypytują co chwilę "gdzie jesteś, z kim, są tam kobiety?" możecie być spokojni o swoje #rozowepaski, że Was nie zdradzają. A gdy mają to w dupie, nie są zazdrosne i zbyt łatwo wybaczają, zastanówcie się nad zmianą futryn w domu bo możecie wkrótce nie zmieścić się z rogami nad głową.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #takjest #takaprawda #niepopularnaopinia
ramzes90 - Do wszystkich Mirków. 
Wczoraj pracując sobie przy lidze światowej FIVB u...

źródło: comment_qFzOpV5H90zc8PsfuWnV8I4KiHDe2i4W.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@ramzes90: a może różowe tak reagują i wypytują, bo same zdradzają i są wyczulone na tym punkcie ;>?

To, że tak reagują może nie mieć z tym nic wspólnego, ale wytłumaczenie tej kobiety nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@ramzes90: ja bym raczej powiedziała,że taki związek ma lvl 17 latków ;) serio,kiedy jest zaufanie i normalność w związku,nikt nie robi awantur i przesłuchań. Ale to chyba dopiero z wiekiem przychodzi i może nie wszyscy niestety tego doświadczają.
  • Odpowiedz
@ramzes90: trzeba szukać do skutku. Mi to zajęło 7 letni związek,6 letni z zerwanymi zaręczynami i dwa przelotne. Ale trafiłam na emocjonalnie zrównoważonego i dojrzałego niebieskiego :)
  • Odpowiedz
@ramzes90: Takie #!$%@?, moja ex odwalała inby za każdy razem jak choćby smsa od jakiejś koleżanki dostałem, a potem się okazało że mnie z dwoma kolesiami zdradziła xD #!$%@? to #!$%@? i nie ma tu żadnej korelacji z zazdrością.
  • Odpowiedz