Wpis z mikrobloga

Ludzie to są jednak... Jak można powiedzieć osobie pracującej zdalnie, że jest nierobem ( ͡° ʖ̯ ͡°). Moja praca też bywa męcząca, a to, że mam możliwość wykonywać ją w domu wcale nie czyni ze mnie kogoś gorszego. Rozumiem, że gdybym siedziała w biurze i robiła dokładnie to samo to byłoby w porządku!? A spadam odreagować, bo wkurzyłam się mocno. Dzień zepsuty.

#feels #gorzkiezale #nobodykiers
  • 11
@Maupolina: Jak masz możliwość wyjścia do biura to wychodź i pracuj tam. nawet jak masz brać swojego laptopa.

Moja sis miała pracę zdalną przy redagowaniu tekstów w jakimś wydawnictwie - pracowała praktycznie cały dzień, bo co chwilę coś przerywało. ani czasu wolnego w domu ani wydajności nie było. dodatkowo od kilku osób to słyszałem - na dłuższą metę jest to depresyjne. Pracujesz nie wychodzisz, czasami jak masz czas wolny to myślisz
@dr__slim: wiesz, zgadzam się z Tobą, taka praca jest bardzo depresyjna, ale ja akurat jestem na etapie układania sobie życia, przenoszę się do innego miasta w wakacje i wtedy będę szukać nowego zajęcia. Teraz pracuję tak, a nie inaczej, może nie zaharowuję się na śmierć, ale nazywanie mnie nierobem to ostre przegięcie. W końcu pracuję, ale w domu. W ogóle przykro mi się robi jak inni mówią, że ja cały czas