Wpis z mikrobloga

Cześć ludziska, jak żyjecie?

Ja nie odpuściłem, to już 8 miesiąc malowania od kiedy wystartowałem z #digitalpaintingw30dni (polecam przejrzeć historię ci co nie subskrybowali :))
Trochę prac doszło, ale nadal to początki. Zostało mi jeszcze rok i 4 miesiące do osiągnięcia mojego celu więc trzymajcie kciuki.
Jeśli ktoś potrzebuje pomocy to piszcie śmiało, bo czuję się już weteranem w rozkopywaniu początków swojej drogi krzyżowej w Digital Paintingu!

ps. trochę żałuję odpuszczenia malowania przez 365 dni z wami, ale postanowiłem pójść inną drogą. Czy się opłaciło zobaczymy...

ps2. cieszę się, bo w końcu zmieściłem się w 6h z pracą i nawet jestem zadowolony :P

#digitalpaintingw30dni #digitalpainting #rysujzwykopem #rysowaniew30dni #grafika
loczyn - Cześć ludziska, jak żyjecie?

Ja nie odpuściłem, to już 8 miesiąc malowani...

źródło: comment_1xVCwrlKKkTx4YYpfX6bu2iO9hR3xNXc.jpg

Pobierz
  • 14
@loczyn: na marginesie, ja też odpuściłam rysowanie w 365 dni, a w sierpniu wychodzi komiks z moimi "kreskami". Więc to wyzwanie było/ jest raczej zapalnikiem, niż realnym zadaniem...

(chociaż i tak żal)

A postępy niesamowite. Trzymam kciuki by się branża zorientowała szybciej niż później :)
Jeśli ktoś potrzebuje pomocy to piszcie śmiało, bo czuję się już weteranem w rozkopywaniu początków swojej drogi krzyżowej w Digital Paintingu!


@loczyn: siemka, trochę późno odpisuje, ale tak właśnie jest z moim zapałem... Tablet kupiłem już jakieś 4 lata temu, ale od tamtego czasu jedyną formą nauki jaką uskuteczniałem, było po prostu malowanie. Z resztą tak samo uczyłem się rysowania w tradycyjny sposób. Rezultat tego taki, że jako tako umiem się
@PanBulka: Mi pomogla prosta w sumie rzecz. Zamienilem motywacje na nawyki. Po prostu jak wracam z pracy i cos tam sobie ogarne to siadam i sie zabieram za prace.
Cel tez mam inne. Zamiast np namalowac jedna prace tygodniowo to mam "cel" codziennie odpalic Photoshopa.
Ogolnie to dziala, bo jak sie patrze w tego Photoshopa to juz z braku laku zaczynam cos robic, a pozniej jak sie wkrece to siedze nie
@PanBulka: Caly czas to robie. Teraz mam jeszcze mentoring z jednym typem. Za miesiac koncze i robie podsumowanie.
Poczatki moim zdaniem to malowanie tego co widzisz to Ci buduje bazę w glowie :)
@PanBulka: W tej pracy no nauczylem sie jak sie robi efekt bokeh, jak dziala dof (glebia ostrosci) oraz jak sie robi mokry material. Teraz jesli bede np malowac Stalkera w deszczu z plaszczem przeciwdeszczowy to juz wiem jak podejsc do tematu :)
Jak raz namalujesz ogien to juz pozniej bedzie easy.