Wpis z mikrobloga

Mirki opowiem wam co zrobił dla mnie dziś prezydent - rezydent Bronisław Bul Komorowski

Wychodzę ja sobie dziś z #pracbaza i do przystanku mam ok. kilometr, deszcz leje motzno, a ja głupi tylko kurtkę miałem.
I tak sobie doszedłem na ten przystanek cały mokry, a tam niestety wiaty brak, stoją jeszcze jakieś dwa sebixy.
Deszcz over 9000, a do autobusu jeszcze z 15 minut....
Jak wiadomo potrzeba matką wynalazków, patrzę a tam na płocie wisi duży plakat, taki z metr na dwa:

BRONISŁAW KOMOROWSKI WYBIERZ ZGODĘ I BEZPIECZEŃSTWO [picrel]

Myślę sobie to jest zrobione z takiej plandeki, i tak jest po wyborach - nada się.
I jak #januszinzynierii wziąłem i #!$%@?łem cały ten plakat(wisiał na czterech trytkach) i trzymam se go nad głową. Seby jak to zobaczyli, to też wzięli i dołączyli.
Razem wybraliśmy ZGODĘ I BEZPIECZEŃSTWO i jak to mówił pan prezydent:

Jestem przekonany, że należy budować zgodę - w każdej dziedzinie, bo zgoda rzeczywiście buduje.

I faktycznie zgoda zbudowała nam tymczasowe schronienie przed deszczem. Z daleka zapewne wyglądaliśmy jak debile(czytaj młodzieżówka PO) trzymający plakat Bronka nad głowami. Autobus przyjechał, a my wyrzuciliśmy plakat do kosza.
Ta historia pokazuje że powtarzane na wykopie zarzuty o tym jakoby Bronisław Komorowski nic dla zwykłego obywatela nie zrobił są fałszywe i zakłamane.
Sam mam do siebie żal że głosowałem na Dudę,


Tak więc mircy nie podpalajcie POlski bo za PiSu będzie gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#4konserwy #neuropa #komorowski #25latwolnosci
QBA__ - Mirki opowiem wam co zrobił dla mnie dziś prezydent - rezydent Bronisław Bul ...

źródło: comment_DABSNsQEhLgBPfx6hdpRjxQaOLDP1D0f.jpg

Pobierz
  • 5
@REL670: To ty spłoniesz, bo Dudeł wygrał, ja w tym Katolibanie mam czyste konto. Po Ciebie przyjdzie patrol księży i zagoni Cię pod przymusem do kościoła, tak przynajmniej mówią Młodzi Wykształceni z Wielkich Miast ( ͡° ͜ʖ ͡°)