Wpis z mikrobloga

@najlepsza-baba-wlasna-graba: Niezły argument... :) Dobrze mam bo sobie radze, ale obciążenie podatkowe (zwłaszcza podatek od nieruchomości firmowych) jakie dowaliło mi PO przez ostatnie 8 lat, na pewno nie sprawi że będę sie bać mitycznego Jarka.

Co może być gorszego od obecnej sytuacji ? Przypominam tylko, że to sie robi nudne. PO rządzi od 8 lat i gówno zrobili, a zaradność obywateli (słynna zielona wyspa) przypisują jako osobisty sukces - bo nie
@najlepsza-baba-wlasna-graba: to jest najwieksza beka przyszłych wyborów. ten cały kukiz i to jak społeczeństwo interesuje się polityką. Ch*j że będą tam zrzuty z LPR, Samoobrony i SLD, ważne że... no właśnie co ? Spoza układu ? Nie zna realiów obowiązujących na salonach, stare wygi wciągną go nosem. Zresztą ten człowiek nie ma ani programu, ani wiedzy więc o czym my tutaj gadamy. No ale idealna partia dla lemingów :), bo wiadomo
@najlepsza-baba-wlasna-graba:
Zgadza się, dlatego straszenie PiSem i Kaczyńskim jest godne pożałowania.
Weź pod uwagę tylko 2 rzeczy. PiS rządził tylko 2 lata, to nie jest długi czas, ale przynajmniej podatków nie podnosili, a deficyt budżetowy o dziwo zmalał.

Po drugiej stronie mamy 8 lat PO i zwiększenie długu publicznego do kwoty ponad biliona złotych, czyli podwojenie go w ciągu 8 lat. Dodajmy do tego zastosowaną przez Rostowskiego kreatywną księgowość żeby ukryć
@Bierna: PiS jest zbyt katolicki, nie chce żeby do mojego życia mieszała mi się religia, in vitro czy aborcja to moja sprawa a nie rządu. Marihuana to lek i moja sprawa czy ją uprawiam. Precz z PO, precz z PIS!