Wpis z mikrobloga

@Nagod: Gronkiewicz-Waltz: Kampania Komorowskiego była słaba. Szkodę zrobiły nam nasze przekręty, chamstwo i obłuda.

Oczekujesz po polityku, że będzie mówił o przekrętach i obłudzie własnej formacji? Nie za bardzo kumam bólu dupy o to, że nie przedstawiają siebie w najbardziej niekorzystnym świetle w jakim można. Do dziennikarzy można mieć pretensje, bo ich rolą jest objaśnianie rzeczywistości, ale od polityka oczekujesz, że powie takie rzeczy?
@Nagod: To są politycy, trudno żeby przedstawiali siebie w najgorszy możliwy sposób.

Korwin-Mikke: 3,26? Dostałem tyle, bo w sumie zbyt często mówię o Hitlerze i ludzie mogli pomyśleć, że mam w stosunku do niego jakieś pozytywne uczucia. Do tego zbyt często byłem błaznem i pieprzyłem jak potłuczony. A to powiedziałem coś o niepełnosprawnych, a to o kobietach, a to byłem wulgarny.

Ogórek: No cóż. Proszę państwa. Przegrałam, bo poprowadziłam kampanię idiotycznie.
@BongoBong: Ze skrajności w skrajność, a nie o to mi chodzi. Można przyznać się do błędu nazwać rzeczy po imieniu, ale delikatnie. Tu wystarczyłoby powiedzieć, że "zaszkodziły nam informacje ujawnione na nagraniach, które wielu polityków stawiają w nie najlepszym świetle..." itp. itd., a nie brnąć w zaparte, że czarne jest białe, a białe jest czarne. To chyba nie jest tak wiele, a zmieniłoby całkowicie polską scenę polityczną.
@Nagod: Jak dla mnie powiedzenie, że zaszkodziły im taśmy to już sporo. Przecież wiadomo, że chodzi o to co na tych taśmach było. To się rozumie samo przez się. To nie taśmy jako zwykły przedmiot im przeszkodziły, a to co było na nich zawarte.
@BongoBong: nie do końca, bo Ty to wiesz, ja to wiem i wielu innych też, ale są jeszcze ci, którzy słyszą z telewizji, że "obrzydliwi kelnerzy nagrywali na taśmy polityków, jak tak można podsłuchiwać, a przecież podsłuchy są nielegalne! Znajdźmy tych co nagrywali, bo to są przecież przestępcy!" i taki obraz idzie do przeciętnego odbiorcy. Nie ważne co zostało nagrane tylko kto i dlaczego nagrywał.