Wpis z mikrobloga

Mam dziwny problem. Drugi raz już zniknęła mi cała muzyka z telefonu. Była na karcie SD. Nie zauważyłam innych szkód.
Mam Xperię SP z androidem 4.3. Do odtwarzania muzyki używam Aimpa. Ktoś spotkał się z czymś takim? #android #telefony
  • 12
  • Odpowiedz
@DarkBolo: może... ale tylko muzyka?
Najwyżej w przyszłym miesiącu kupię nową kartę i potestuję.
inna kwestia, że czasem podczas odtwarzania piosenka się zatrzymuje i muszę włączyć następną bo ta już nie działa w tym momencie.
  • Odpowiedz
@mojwa: może masz jakąś śmieszkową aplikację z dostępem do roota albo dostępem do SD która usuwa muzykę, a może to jakiś bug AIMP który zamiast odczytać muzykę ją usuwa (ma przecież dostęp do SD)? Inne odtwarzacze nie powodują tego problemu?
  • Odpowiedz
@wysuszony: trudno wyczuć - muzyka nie znika podczas odtwarzania, po prostu znowu pewnego ranka ktoś do mnie dzwoni i mam domyślny dzwonek, co znaczy, że muzyka z telefonu zniknęła.
Muszę w końcu kupić PowerAmpa, ale mam przeczucie, że to nie do końca wina odtwarzacza. Walkman (czy teraz już Muzyka) jest spoko bo piosenki się nie wyłączają, ale nie współpracuje z transmiterem FM.
  • Odpowiedz
@wysuszony: sprawdź czy aby na pewno masz tyle miejsca na karcie sd co powinno. Kiedyś kupiłem kartę sd (noname) 32gb i wrzuciłem muzykę ~12gb to znaczna część mi znikała po skopiowaniu, sprawdziłem jakimś programem i okazało się, że karta ma 4gb :P
  • Odpowiedz
@mojwa: to, że ma znaczek to nic nie znaczy jeszcze ;) może to podróbka, nie wiem, zależy gdzie dostałeś. Mogę się mylić oczywiście, ja tylko opisuję to co sam kiedyś miałem, dobrej nocy :)
  • Odpowiedz
@mocarz1: *dostałam
Wraz z telefonem z Orange. Jak oni wciskają lewiznę to dopiero będzie wesoło.
Dzięki. No w takim razie kupię nową kartę, tę najwyżej oddam ojcu, on dużo nie potrzebuje. Również dobrej nocy :)
  • Odpowiedz