Wpis z mikrobloga

@Pepperek: Wszyscy są za, a ja nie rozumiem w jakim celu. Leone jest jednym z najlepszych siatkarzy świata i... tyle. Myślałem że chcemy mieć silną reprezentację złożoną z silnych polskich graczy, a nie po prostu z silnych graczy.

Ciekawe jak do tego pomysłu odnoszą się ludzie, którzy psioczyli na reprezentację Kataru w piłce ręcznej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marmite:
Dodatkowo Leon musi iść drogą na skróty, bo po pierwsze nie jest w kraju nieprzerwanie przez chyba 2-3 lata(Zenit), a po drugie nie zda egzaminu z polskiego, więc prezydent musi się jeszcze włączyć, bo powiedzmy sobie szczerze, jakoś wątpie aby Leon wybrał te nasze złotówki nad petrodolary, nawet przez te 2 lata :)
@Marmite: @Pepperek:
ja tam osobiście mam mieszane uczucia co do Leona w kadrze
1. wcale nie jest pewne że za te 2 lata po karencji dostanie powołanie/będzie zdrowy/będzie chciał grać dla Rzeczypospolitej
2. Leon jest bardzo dobrym, wciąż młodym ale już bardzo doświadczonym zawodnikiem - z pewnością w takiej formie jak teraz stanowiłby silny punkt repry
3. Argument z Katarem jest chybiony: Leon ma żonę polkę to raz, a dwa
Argument z Katarem jest chybiony: Leon ma żonę polkę to raz


@hesar: Nie jest chybiony do końca. Bo owszem, nie byłoby kasy, ale co go łączy z Polską? W mojej opinii żona Polka to za mało, już prędzej fakt, że mieszka(ł?) w Rzeszowie, ale to też musiałby ładnych kilka lat tu żyć (nie mogę się dokopać do informacji przez ile tam mieszkał i jak to wygląda obecnie).

Nie żebym był jakiś
@Marmite: Nie jest tak jak piszesz. To nie my chcemy brać Leona do reprezentacji tylko on usilnie i wielokrotnie wyrażał taką chęć. Katar nie jest dobrym przykładem bo tam chodziło tylko i wyłącznie o kasę i nikt tego nie krył. Tak jak zasugerowałem mógłby wybrać bogatszy kraj, może jednak to nie jest "tylko" żona Polka. Też nie wiem, czy to nie jest słomiany zapał, ale procedura będzie trwała 2 lata -