Wpis z mikrobloga

@shroon: Formela zbierał piłki, część piłek z trybun nie wracała. Stał i głupio się patrzył na trybuny po czym pokazał "A" palcami. Możliwe, że coś jeszcze było, czego nie wyłapałem.
@shroon: generalnie nie patrzyłem na to co się działo z ławką ;p Lech ma dość sporo osób na ławce i po prostu dodatkową ławkę na innych stadionach muszą sobie dokładać by się mieścić. Nawet u nas mają więcej miejsc niż ta standardowa ;p Czekaj spojrzę na skrót meczu może zauważę dokłądnie jak wygląda ta ławka u nas
@laionik: Nie, oni nie dołożyli dłużej tylko wystawili krzesła znad tego zadaszenia. Tak wyglądało, jakby im coś widok na murawę zasłoniło, ale pierwszy raz takie coś widziałem czyli może to jednak nie o to chodziło, bo dziwne, że przedtem żadnej drużynie nic nie przeszkadzało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ilu was było ? 1.8k tak na oko ?
@laionik: no ale jak stadion stoi 4 lata to nigdy nikomu nie przeszkadzał x] w każdym razie meczyk dobry, za drugim razu jak oprawa poszła do góry w wiadomym celu, trochę lipnie dla was, że do góry nogami ^^
@shroon: powiedz to Skorży, Żurawowi i Rząsie :D Tak czy siak to dalej kwestia domysłów.
Co do oprawy - fakt. Wpadka się zdarzyła, mega szkoda. Nie wiem jak to wytłumaczyć (w sumie i tak nie ma sensu - wpadka to wpadka) jednakże dalej naszych ultrasów stawiam na czele stawki w Polsce :p