Wpis z mikrobloga

dobra robota, teraz prezydentem naszego kraju zostanie czlowiek ktory wierzy w wybuchy w smolensku i uwaza ze in vitro to dzielo SZATANA

serdecznie pozdrawiam tych ktorzy nie zauwazyli naglego znikniecia kaczynskiego ze sceny politycznej przed wyborami - ale nie martwcie sie, zaraz wroci

#wybory #duda
  • 52
  • Odpowiedz
  • 1
@mm0070: Chcesz powiedzieć, że prezes Jarosław zrobił ludzi w wała przebierając się na czas wyborów za Dudę, aby po zaprzysiężeniu powrócić do swej pierwotnej postaci?
  • Odpowiedz
@NitrousOxide: Swój światopogląd chcesz narzucić na innych. Skoro tak przeszkadza ci in vitro, to go nie stosuj. A pozwól żyć innym.
Widzę, zezwolenie na to, żeby ludzie zyli po swojemu to "lewactwo". No skoro to jest lewacto - to ty prezentujesz zamordyzm i fundamentalizm - nakaz życia wg twoich zasad.

Płacą ci 60 groszy za każdy wpis, czy spamowanie na wykopie o in vitro to twoja własna inicjatywa?
  • Odpowiedz
@fledgeling: Hmm przeczytałem wszystkie moje wpisy i raczej nigdzie nie napisałem, że komuś zabraniam. Przytocz może jakiś cytat? Szczerze mówiąc to mam gdzieś czy ktoś sobie zafunduje in vitro czy nie. Jednak rozwodzenie się, że to jest obecnie najważniejszy i największy problem Polski jest co najmniej niepoważne. Dlatego też chciałem wyrazić tutaj swoje zdanie. Czytam mikro już od dawna, ale zapominam, że jeśli masz tutaj zdanie odmienne od innych, to prędzej
  • Odpowiedz
@NitrousOxide: usuń konto polityczny spamerze - nic ciekawego tutaj nie wnosisz, oprócz reklam swoich polityków.

PS. Gratuluję dwubiegunowej wizji świata, jak ktoś nie jest za Dudą (o którym tylko spamujesz), to "musi być za Platformą".
  • Odpowiedz
@fledgeling: Uuu, wydawało mi się, że każdy może tutaj wyrazić swoje opinie i porozmawiać z innymi o swoich przekonaniach. Sam mi zarzuciłeś prawicowe poglądy. Jak widać nie są tu mile widziane, więc ja mam takie samo prawo nazwać Ciebie lewakiem i nie zgadzać się z Twoim zdaniem jak Ty postąpiłeś wcześniej :) Już biegnę i usuwam.
  • Odpowiedz
wydawało mi się, że każdy może tutaj wyrazić swoje opinie i porozmawiać z innymi o swoich przekonaniach


@NitrousOxide: stosując twoją własną logikę - nie.


Widzisz, na świecie nie ma tylko prawaków i lewaków, są też ludzie normalni. Ale twoja dwubiegunowa wizja świata tego nie uwzględnia. Polecam wizytę u psychiatry.
  • Odpowiedz
@fledgeling: Jakby było tak jak mówisz, to sam byś mnie nie nazwał prawakiem, tylko dlatego, że głosowałem na Dudę, (jak hmm ponad 1/4 Polaków) i nie mam zamiaru w tej chwili spuszczać się nad in vitro, bo Polska w tej chwili ma dużo większe problemy przed sobą i robienie z tego karty przetargowej jest nieśmieszne.
  • Odpowiedz