Wpis z mikrobloga

Witam wszystkie mirki, chciałem pokazać jak cudowna może być kooperacja na agarze. No to może najpierw krótka opowiastka:
Marsball był TOP1 od długiego czasu, akurat wbiłem i jak zwykle miałem zamiar komuś pomóc, postanowiłem zająć się orbitowaniem wokół tego gościa, ot tak, dla zabawy. No i zaczęło się, gdy tylko rzuciłem mu cztery kulki tłuszczu (około 50 masy, ważyłem wtedy może coś koło 120), gość zaczął mnie porządnie dokarmiać. Razem zaczęliśmy polować na większe kulki, dokarmiając się wzajemnie gdy taka była potrzeba. Z racji tego że byłem lżejszą kulką oddawałem po każdym polowaniu masę mojemu przyjacielowi. Wspólne zaganianie kulek do zagrody (po sam róg) sprawiało niesamowitą frajdę, w dwójkę działaliśmy jak jedna kulka do momentu aż kolega postanowił oddać mi 3/4 swojej masy bym mógł zapolować na TOP 3. Udało się, ale cena była wysoka. Dostałem dwa wirusy na klatę i zakończyłem grę. Bawiłem się naprawdę dobrze, aż szkoda że nie mogę skombinować kontaktu do tego gościa. :D

#agario #coop #wspolpraca #cospieknego
Hurat - Witam wszystkie mirki, chciałem pokazać jak cudowna może być kooperacja na ag...

źródło: comment_nsvM4V4smrLdqVDWXRfr820ZPpGe1r4m.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz