Wpis z mikrobloga

Innowacyjne rozwiązania znane z uslug telekomunikacyjnych T-mobile już wkrótce w danym Syncu (obecnie T-mobile usługi bankowopodobne) - w ofercie T-mobile na kartę za sprawdzenie stanu konta 4gr, w TUB 1 zł (od czerwca).
Wczoraj mieliśmy przedsmak wprowadzania kolejnych rozwiązań T-mobile, tj. awarii (usługa szczególnie znana przy okazji współpracy z Orange), tak więc czekamy z niecierpliwoscią na kolejne usługi (innowacyjne oczywiście) znane z T-mobile. Może stała oplata za konto w umowie na n miesięcy, po to by bank mógł ją potem podnieść np. o 5 zł bez możliwości zerwania umowy, albo co lepsze - taka propozycja: niech bank umożliwi korzystanie z tylko części zgromadzonych środków np. na zasadzie funkcji pseudolosowych. "Dzisiaj możesz korzystać z 5% środków zgromadzonych na koncie".

Macie jakieś inne pomysły na poprawę innowacyjności T-mobile Usługi bankowe.

BTW, dostałem nową kartę. Mam od razu pytanie. Widziałem, że niektórzy płacą kartą zbliżeniową nie wyjmując jej nawet z portfela, ale na karcie Synca nigdy mi sie tak nie udało. Orientujecie się, czy może na tych nowych dziadowskich kartach da się płacić bez wyciągania z portfela, bo to aż wstyd wyciągnąc to dziadostwo.
#alior #bank #t-mobile #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank
  • 1