Wpis z mikrobloga

@Fiodooor: odwieczny argument "chce sprawdzić jak działa", po co powstają benchmarki przeróżne, testy, artykuły, infografiki, filmy na youtube z praktycznie każdą kartą graficzną? Nie łatwiej przeczytać, zobaczyć przejrzeć i na tej podstawie zdecydować? Tudzież podać spec komputera i dowiesz się jak to może wyglądać.
  • Odpowiedz
@pcmasterrace: Każdy komputer ma choćby minimalnie inną konfiguracje, nawet laptopy mogą się różnić zainstalowanym softem, sterownikiami - każda z tych rzeczy może powodować inną wydajność, nie mówiąc o błędach.
  • Odpowiedz
@pcmasterrace: nie, nie latwiej. zadalem pytanie, nie obchodzi mnie twoje zdanie na temat piratow, kupuje gry orginalne wtedy kiedy chce i wtedy kiedy wiem ze moge sobie na to pozwolic, tym razem chcialbym zobaczyc pirata, a pozniej sie zdecydowac, co za roznica? Widzisz, gta V kupilem i plulem sobie w brode przez 2 tygodnie bo nie moglem grac, siec akademicka na to nie pozwalala, wiec na #!$%@? drazyc temat, to nie
  • Odpowiedz
  • 0
@pcmasterrace: kto powiedział za mam racje? Jakbym znał kogoś kto ma zainstalowana grę to bym sobie mógł sprawdzić, prawda? Tak samo pisałem o wiedźminie w domyśle mozna uznać ze chodzi o kolege. A tak Btw, co ma do tego student?
  • Odpowiedz
@pcmasterrace: Nietstety te benchmarki to się nadają... wg. oficjalnych wymagań i tych bench na moim złomie powinno niemiłosiernie klatkować o ile w ogóle by ruszyło (HD 5770, Phenom II), ale po sprawdzeniu chodzi całkiem znośnie na low i zmniejszonej rozdzielczości. I gra się przyjemnie.

Marzę o dniu kiedy devi wrócą do starej bardzo dobrej praktyki tworzenia dem do produktu. A póki nie wpadną na ten zbawienny pomysł to niestety trzeba sobie
  • Odpowiedz
@adawidowicz: widzę co najmniej 2 filmiki na youtube z Twoją kartą graficzną. Pytanie też po co sprawdzałeś skoro chcesz kupić za parę tygodni i sprawdzić być może na nowszym sprzęcie. Moje zdanie jest zdanie najmojsze. Uważam za błąd pobierać piraty i argumentować to potrzebą sprawdzenia płynności gry. Po pierwsze - kiedy nie mamy mocnego sprzętu, to nowe super produkcje nie są dla nas przeznaczone, a już na pewno nie podczas premiery.
  • Odpowiedz
@pcmasterrace: Gdy szukałem nie było mojej konfiguracji, a przynajmniej google nic nie wypluwał. Nie wiedziałem czy i kiedy pojawi się bench na moją konfigurację, ale że jest dość stara to nie pewności nie miałem. A sprawdzałem, bo być może będzie u mnie nowszy sprzęt, a być może nie - i słyszałem że optymalizacja jest niezła więc być może by poszło na moim obecnym sprzęcie, ale być może nie. Teraz już wiem.
  • Odpowiedz