Wpis z mikrobloga

  • 964
Śmieszna sytuacja. Jakiś różowypasek płacze w pociągu. Typek do niej podbija, dopiero wsiadł, miejsca szukał , na oko random dla niej jakiś, pyta: "przepraszam, dlaczego płaczesz?" A ta do niego: "bo muszę Twoją mordę z rana oglądać". O jak prychłem :D teraz się do niej uśmiecham i ona do mnie xDDDD
#opowiescizpociagu #dziendobry #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw jeden i jeden #wygryw #wiecejtagowniepamietamzawszystkiebardzozaluje
  • 60
  • Odpowiedz
@zupa_z_kasztana: Jest całe spektrum możliwości normalnej odmowy i nie trzeba wyskakiwać od razu z czymś takim. Powyższa sytuacja kojarzy mi się jedynie z brakiem kultury osobistej. Nie mowię już że ten koleś nie był nachalny itp. Chociaż mogły tez zadziałać emocje co nie byłoby dziwne w takiej chwili, możemy sobie pogdybać :-)
  • Odpowiedz
@zirytowana_plaszczka: Mnie 2 dni temu na dworcu zaczepił jakiś koleś, spławiłam go całkiem kulturalnie, ale miałam potem małe wyrzuty czy aby nie dało się kulturalniej. :D Ale jakby mnie ktoś zagadywał w ciężkiej sytuacji byłoby mi jeszcze bardziej niezręcznie, nie robiłabym nagonki na tę dziewczynę.
  • Odpowiedz
@zupa_z_kasztana: Dlatego mówię pod wpływem emocji mówi się różne rzeczy, a o jej zachowaniu sobie możemy co najwyżej pogdybać. Ja tylko dyskutuje nie robię nagonki. Czasami rzucę jakiś komentarz i tyle :) Ja chodzę zatopiony we własnych myślach, czasami widzę jak niektórzy się do mnie uśmiechają ot tak. Potem mam wyrzuty sumienia bo nie odwzajemnilem uśmiechu i wyszedłem na gbura :-D
  • Odpowiedz
@misiek203: No nie wiem czy się mu opłaca do takiej suki zagadywać. Chyba że po to,by ją przelecieć i na koniec zdzielić w ryj. A następnie znowu by przez takie nieczułe zachowanie płakała, podszedł by do niej jakiś dobry koleś i zapytał dlaczego płacze, ta by odpowiedziała tym samym tekstem z mordą, jakiś sebix by się z tej sytuacji śmiał, zagadali by ze sobą, poszliby się "kochać", ten znowu by
  • Odpowiedz