Wpis z mikrobloga

Mirki, jak Wam idzie levelowanie? Ja po 20h gry mam 5lvl... wyczyściłem cały Biały Sad, w Valen popchnąłem zadanie główne do momentu spotkania z Wiedźmą, u Krwawego jeszcze nie byłem. Zadania wykonuję na tej zasadzie, że nie idę nigdzie, gdzie sugerowany poziom jest wyższy o 2 od posiadanego przeze mnie. Wszystkim Wam tak wolno to awansowanie idzie? Gram na Krew, pot i łzy.

Inna rzecz - poza walką żywotność regeneruję ochłapami w stylu surowe mięso, chleb itd... strasznie irytujące jest to, że ciągle trzeba wskakiwać do ekwipunku żeby zjeść kolejną porcję. Nie chce mi się też ciągle przekładać jaskółki z mięsami w podręcznym slocie... Zauważyliście, żeby efekty jedzenia się jakoś stackowały? W sensie zjedzenie dwóch mięs na pewno nie wydłuża czasu regeneracji, ale może działa szybciej?

#w3protipy #wiedzmin
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Wiedmolol: tak, tylko wtedy przed walka musze zmienic na jaskolke a to trovhe irytujace jest.

@wycz: i takich polaczen jest wiecej? To by rozwiazywalo problem :) sprawdze dzisiaj :)
  • Odpowiedz
  • 0
@mrOlii: z lenistwa... W walce uzywam jaskolki (podbicie umiejetnosciami z drzewka eliksirow) a nie zwyklego zarcia... Wiec musialbym wymieniac w slocie ciagle pomiedzy walkami.
  • Odpowiedz
  • 0
@mrOlii: matko... Uzywam tez puszczyka albo gromu... To chyba nie jest dziwne, ze przy walkach potrzebuje innego zestawu niz przy zwyklej eksploracji swiata. @wycz jakos nie mial problemu ze zrozumieniem tej kwestii...
  • Odpowiedz
  • 0
@Primbledon: w zasadzie, tak jak napisalem wyzej, pomoc w tej sprawie juz uzyskalem ;) nie rozumiem po co piszecie rzeczy oczywiste. Faktycznie - moj problem to troche bol dupy i lenistwo, ale jesli nie macie nic do wniesienia w tym temacie to po co pisac?
  • Odpowiedz