Wpis z mikrobloga

@Hejtel: Mimo, że Mad Men nie jest nawet w mojej top5 seriali to jednak będzie mi brakować świetnych postaci, świetnego aktorstwa, niesamowitego klimatu lat 60. A zakończenie satysfakcjonujące choć wolałbym, gdyby było bardziej kontrowersyjne.
@kajaszafranska: W zasadzie zgadzam się z tym co powiedzieliście. Jeszcze wczoraj sprawdzałem wasz kanał, bo byłem ciekawy co o tym sądzicie. ;)
Mad Men to serial jedyny w swoim rodzaju. Przede wszystkim jest bardzo równy i mimo perfekcjonizmu nie razi blichtrem (jak od pewnego momentu Suits, którego odpuściłem sobie na chyba trzecim sezonie). Do tego dodajmy bardzo wyraziste postacie, klimat lat 60'tych i świetnie aktorstwo, a dostaniemy produkt kompletny. Bo taki
@Tkacz_aluzji: zakończenie Six Feet Under to poziom wyżej niż BB i MM mimo, że obejrzałem jedynie 1 sezon i właśnie zakończenie. Nie dało się tego lepiej zakończyć i szkoda, że Mad Men mimo pójścia w podobną stronę nie osiągnęło takiego efektu
@kajaszafranska: Jak dla mnie Mad Men zajmuje 2 miejsce na liście wszystkich seriali, które oglądałem (a oglądałem naprawdę dużo) i przypuszczam, że już tak zostanie. Niestety, nic nie może pobić The Shield, którego zakończenie nie pozwalało mi przestać myśleć o tym serialu przez następny tydzień.

Jeśli ktoś zna historię USA lat 60 to ma tą niebywałą przyjemność wyłapywania wszystkich smaczków serialu. Genialne jest wgryzienie się w te lata przez pryzmat reklamy