Wpis z mikrobloga

@kodekscywilny: Ładna bo młoda.. niech dobije do 20 kilku i wtedy zobaczymy jak wygląda.. wiele naprawdę fajnych dziewczyn za nastolatek, jako dorosłe mając >20 lat stały się mega brzydkie.
Jedna z moich miłości, w wieku 16 lat ja 17 lat.. była ładna, solidne 7, a teraz (gdy ma 25lvl) to w ogóle nie chciałbym z nią spać. Inna moja miłość, wiek 14 lat, ja 16 lat, 8/10 jak nic.. teraz
  • Odpowiedz
@sarkament: Tak to nie wygląda.. Zapewniam Cię.. Obiektywnie podchodząc na prawdę stała się z nich tragedia.. Najczęściej jest to spory przyrost tkanki tłuszczowej. Jedna koleżanka z licbaza, była nawet fajna, takie solidne 7/10, waga normalna. Teraz waży ponad 100kg, autentycznie. Stała się tak gruba, że to już nawet nie jest nadwaga i bliżej jej do hospitalizacji.
  • Odpowiedz
@r5678: Tak mi się tylko skojarzyło takie podejście 'niby ładna, ale...'. A prawdziwa 'weryfikacja' moim zdaniem następuje znacznie później, kiedy kobieta staje się albo milfem, albo Grażynką. A teraz trzeba oddać królowi co królewskie: śliczna z niej dziewczyna.
  • Odpowiedz
Mniej więcej o to samo mi chodziło... Co do urody to już kwestia gustu, dla mnie jest ładna, ale bez rewelacji.
  • Odpowiedz