Wpis z mikrobloga

@butterfly: a z tych normalnych piszesz z kims od dluzszego xzasu, czy po paru dniach / tygodniach kontakt sie urywa ?

Kobiety tez sa tam na takim poziomie ?
Podobno kobiety dostaja tam ogromny spam wiadomosci ?

To ja wpisze
  • Odpowiedz
  • 1
@butterfly: jakbyś się go tak nie czepiała, to mogłoby coś z tego być. Facet mieszka już trochę za granicą, więc i języka mógł trochę zapomnieć. To zrozumiałe. Być może zmarnowałaś życiową szansę. Niech zgadnę, skończyłaś jakieś studia humanistyczne? Nawet mi ciebie nie żal.

  • Odpowiedz
@butterfly: Szukanie Ciekawej rozmowy na Badoo to jak szukanie ruchacza na mirko ( ͡º ͜ʖ͡º)
Poza tym jakieś 99.9% facetów ma konto żeby zaruchać, czy ta świadomość tego że jesteś dla nich tylko mięchem nie jest trochę męcząca? nawet jeśli używają ładnych słów to i tak chodzi im tylko o jedno.
  • Odpowiedz
@Spook: Oczywiście że są Badoo jest jednym z nich.
@butterfly: Jeśli szukasz faceta do kochania a nie do bzykania to nie tam, wartościowego partnera szukaj w miejscu które łączyć będzie wasze zainteresowania, a jak napisałem wyżej na Badoo faceci szukają tylko jednego i wielu z nich ma taką level bajer że może cię oszukać co do swoich intencji, no a reszta jak widać na obrazku to pustaki.
  • Odpowiedz