Wpis z mikrobloga

Tak jakby ktoś nie wiedział, bo jest to dosyć nowa metoda, ostatnio Janusze (a raczej Wanie z Rosyji) znalazły sobie nową metodę żeby zabrać nam nasze konta i przedmioty. Schemat jest prosty, dodaje Cię taki Wania i z dupy daje Ci kod do gry, często coś fajnego, odpalasz kod i wszystko działa (To ta miła część). Niemiła cześć działa tak że Wania pisze do supportu że mu #!$%@? konto, steam prosi o weryfikacje, najczęściej zdjęcie pudełka z kodem z grą aktywowaną na Twoim koncie. Już łapiecie o co chodzi? Steam znajduje konto które zweryfikował Wania (tak, to wasze konto) i Wania ma Twoje konto. Jak nie znacie, możecie podzielić się ze znajomymi, jak znacie to zmarnowaliście 30 sekund życia na czytanie ;p
+ Dodam że konto oczywiście idzie odzyskać, ale na przykład waszych kos z #csgo już nie, więc bądźcie uważni
#steam #januszerynkusteam
  • 17
@Maze21: Nie ogarniam, załóżmy że dostanie twoje konto ale jest coś takiego jak 7dniowa blokada wymiany po zalogowaniu z nowego urządzenia.Niech mnie ktoś poprawi jeżeli się mylę
@kmeal: Jak ktoś tradeuje, to raczej akceptuje. ;)
@Moted: Jest, ale na odpowiedź od supportu czeka się ponad 7dni, dodatkowo odpowiedź nie jest równoznaczna z odzyskaniem konta. Cała operacja trwa ponad 2 tygodnie.
@diarrhoea: moje oferty są proste i konkretne (bez żadnych op, db). Jedyne co robię to popatrzę co taki typek ma mi do zaoferowania i tyle. Targuje się poprzez wysłanie oferty.
@vomar:
Znaczy generalnie scam jest bardzo mierny i jest mnóstwo sposobów żeby to obejść z profitem, sztuczka polega na tym żeby go znać wcześniej. A zastanowmy się, tak na poważnie. Dostajesz kod, nie wpiszesz go żeby sprawdzić czy działa?