Wpis z mikrobloga

Znowu rozdajo i znowu to samo! Miałam dwa takie vouchery. Jeden odstąpiłam, drugi sama planowałam wykorzystać. Już teraz wiem, że nie będę mogła w tych terminach (24 maja i 3 czerwca) być na meczu, więc znów będę dobrym różowym paskiem i oddam. Wołam tych co plusowali poprzedni post (: Dziś też zrobimy losowanie.

Voucher można wymienić na dwa bilety (sektor żółty N, O, R, S, T, zielony U,V,W,X,Y lub niebieski rodzinny G,H,I) na dowolny mecz ligowy Lechii Gdańsk w sezonie 2014/2015.

@Krol_Jan_Kowalski @Pan_Slawek @sha4ky @hiimbarzo @Out0fControl @bonixes @looklikelance @Sacron @RomeYY @C13CH4N @Predi @bangshespregnant @karol12ek @ilopan33 @electron88 @maciekawski @Avendable @inS @Kazzushi @Goethe @Alibabaa @Tomasz_Bickowy @rysio_lubicz @lsnazr @tentyptramwaj @maxwol @krzychocho @fatslimpiotr @Mombik @crazy1990 @wersX @Ffrwythau @krulmakaronu @fesio @pabluszenko @benek1029 @kristofer @Szypec @Czerw2, loss @StachuStach @Szefie @-Qba- @DecibelHS @ramzes90 @Jestem_tu_nowy @Mentor @aLi1337 @szary_robak @CAPSLOCK @sir_piesel @vomar @szymek627
Jeśli kogoś pominęłam to wybaczcie :)

#rozdajo #trojmiasto #gdansk #pilkanozna #mecz
Pobierz lewansky - Znowu rozdajo i znowu to samo! Miałam dwa takie vouchery. Jeden odstąpiłam...
źródło: comment_6eEeB57BhJEh337KLyvi13tsRcAWOVRS.jpg
  • 9
Przepraszam was Mireczki. Niestety ta nagroda nie powędruje do mnie, ze względu na wyjazd do Niemiec. Także mirki wszystko w waszych ręka..plusach ( ͡° ʖ̯ ͡°)