Wpis z mikrobloga

Po wczorajszej debacie wiem, że oddam głos - niestety - na Dudę. Niestety, bo wolałbym Kukiza w II turze, ale jak się nie ma co się lubi to się stawia na merytoryczny przekaz, a nie na radykalizm, agresję i teoretyczną troskę o obywateli.

Andrzej Duda wyprowadził kilka niezłych ciosów, np. pięknie wypunktował Komorowskiego przy okazji chociażby pytania o deklaracji Komorowskiego w sprawie współwiny Polaków za II Wojnę Światową.

Bronisław Komorowski tradycyjnie, z kartki, w dodatku kilka razy sam się zaorał, jak np. z atakiem o blokowanie etatu. Nie chcę prezydenta, który siedzi przez 5 lat odrealniony od problemów swoich obywateli, nie chcę prezydenta krzyczącego, dzielącego Polaków na my/wy, ani też nie chcę prezydenta, który jest chory z nienawiści do PiS. Zero merytorycznej wartości, za to ciągłe ataki na PiS. Straszenie PiSem już nie działa.

Brudne gierki Kamińskiego było czuć z daleka. Karteczki, kłamstewka. Wystarczy już Platformy Obywatelskiej i jego ludzi. Platformę trzeba zatopić.


#wybory #wyboryprezydenckie2015 #andrzejduda #bronislawkomorowski #bredzislawbulkomoruski #polityka #debata #pozegnajpo #kukiz
  • Odpowiedz