Wpis z mikrobloga

@Retnnok: jeśli jesteś studętem i przyjechałeś do dużego miasta z wioski, gdzie rejestracje mają duże ilości liter R i L, to tak. Ale jeśli tzw prestiż cię nie interesuje, to prawda jest brutalna - to przepłacone i przereklamowane buty jak każde inne. Skończą tak samo jak konwersy, których dzisiaj nikt nie pożąda mimo szaleńczego hype'u jaki panował na nie w 2012.
  • Odpowiedz
jeśli jesteś studętem i przyjechałeś do dużego miasta z wioski, gdzie rejestracje mają duże ilości liter R i L, to tak.


@Sepang: ja #!$%@? co trzeba miec w glowie zeby tak opisywac kogos ze wzgledu na dobor obuwia
  • Odpowiedz
@Sepang: czaisz nie rozumiem tego hejtu na najki xD normalne sportowe buty, IMO nie sa przereklamowane bo sluza mi dlugie lata, jedna pare mam juz z 5 lat i tylko pobrudzone, praktycznie niezniszczone. Uważasz, że 200-300zł na buty służące tyle lat to dużo? Dobre skórzane buty też kosztuja kilka stów.
  • Odpowiedz
@Retnnok: bardziej się tu czepiam niubalansów

a jeszcze te 5 lat temu była zupełnie inna jakość, mam zimowe buty za zdecydowanie mniej niż 200zł z bezlitośnie hejtowanego dziś CCC rocznik chyba 2009 i do dziś trzymają się godnie

wiadomo że zakres <100zł to było jest i będzie jakościowe szuranie o dno, ale kilka lat temu kupując buty za kilka stówek można było oczekiwać że przetrwają ładnych kilka lat (jak w twoim
  • Odpowiedz
  • 0
@Sepang: za taka cene to ja spodziewam sie wygody noszenia. Jakby buty mialy przetrwac w bardzo dobrym stanie (slowo klucz) to kupilbym drewniaki. Pokaz mi wygodniejsze buty od nb w podibnej cenie a kupie kilka sztuk
  • Odpowiedz