Wpis z mikrobloga

#wybory #debata #komorowski #wsi

Myślicie(czy może to tylko moje bajdurzenie) że Komorowski może być chory? Mam na myśli zmiany w mózgu albo degenerację komórek tegoż organu.Fakty:

Przez 25 ostatnich lat prowadzi podejrzaną współpracę na styku polityki,biznesu i tajnych służb przy czym wie o tym może 1% społeczeństwa,jest powiązany bardzo mocno z WSI,sprawuje piecze nad wyprowadzaniem z Polski setki milionów złotych,w jego otoczeniu znikają niewygodni ludzie-sam Komorowski pozostaje przy tym zupełnie nietykalny i w oczach sądów czysty jak łza.To wszystko świadczy o wyrachowaniu i wysokiej inteligencji.

Obecnie : Wchodzi na krzesło w japońskim parlamencie,nie potrafi się wysłowić,sprawia wrażenie ociężałego umysłowo i dosłownie potrzebuje osoby która podpowiada mu co ma robić,pogrąża samego siebie przy każdej możliwej okazji.

Nie wydaje wam się to dziwne?
Pobierz ImOut - #wybory #debata #komorowski #wsi

Myślicie(czy może to tylko moje bajdurzen...
źródło: comment_6IPTQSPR73ehl9KSVMpM2oOL4Qd0NXI3.jpg
  • 4
@ImOut: eee nie. On jest zdalnie sterowaną kukłą, która zrobiła swoje, a teraz została porzucona. Ci inteligentni zazwyczaj stoją w cieniu, na stołek wsadzają takiego yes-mana jak Komorowski. Na początku odpowiednio mu doradzali to wszystko grało. W pewnym momencie z niego zrezygnowali i przestali mu mówić co ma robić tudzież nadal mówią ale kierują go na drogę upadku, stąd te wszystkie jego głupie wypowiedzi, gafy, nieznane wcześniej oblicze.
@ImOut: stawiałbym na drugą stronę medalu - granie fajtłapy i wujka z lekką demencją może być maską, którą przyjmuje wyrachowany Komorowski prowadzący polityczno-służbową grę przez lata - przekaz do ludzi idzie taki, że przecież to niemożliwe, żeby mafijne zagrywki prowadził ktoś taki jak Bredzisław... stawiam na coś w stylu:

1. gram totalnego nieudacznika, a i tak wygram z kimś z 3 rzędu z PiSu - efekt jest taki: ludzie, patrzcie jacy