Wpis z mikrobloga

@Dorciqch: Dzisiaj lamie przesady, zaraz ide sobie zrobic 12 minut porannych cwiczen i pozniej juz bedzie tylko z gorki :D

@piotrekkk: Dosyc mam lenistwa kurde. Ile mozna siedziec i nic nie robic :) Ja tez sie wczoraj troche uczylam :) I posprzatalam troche i poprasowalam :) Dzisiaj to samo!
@Dorciqch: ja tez wlasnie, dlatego chce z tym walczyc. Poza tym zaczelam robic poranny fitnes i stwierdzilam, ze mi sie tak stawy i sciegna pozastawaly, ze jestem w gorszej formie niz niejedna babcia... a chce isc od kwietnia na prawdziwy aerobic... musze sie troche ogarnac :)
@tusiatko: ja bym sobie poszła na zumbę, bo to w sumie zabawne jest, ale niestety w związku z tym, że pracuję raz na rano raz na popołudnie to mi się finansowo zupełnie nie opłaca. Bo karnetu nie wykupię a pojedyncze zajęcia są za drogie
@Dorciqch: Ja sobie kupuje karnet na fitnes, a zajecia maja rozne tam. Biore taki na pol roku na zajecia od rana do 14 i w weekendy caly dzien moge chodzic, to wtedy taniej jest. I sobie moge wybierac rozne zajecia, ale nie wiem czy zumbe maja. Pilates na pewno :p
@tusiatko: Ja też chodzę na siłownię i widzę jak dziewczyny starają się o siebie. Niewiele jest tam naprawdę grubych. Za to sporo takich, które mają lekką nadwagę - głównie z niewielką oponką.

Tylko jak pójdziesz na ten fitness, to nie narzekaj, że Cię boli, że Ci się nie chce, że... Tylko rób to co masz robić. To naprawdę widać czy ktoś przychodzi tam tylko po to, żeby zabić czas, czy chce