Wpis z mikrobloga

O #kortowiada w #olsztyn można by było napisać książkę. (Część 1) Mogę napisać, że z roku na rok jest coraz gorzej. Taka #patologiazewsi. Jakie to perełki mnie spotkały idąc na koncert:
1. Nie usłyszymy: przepraszam, gdy ktoś chce przejść. A po co, jak można komuś #!$%@?ć z łokcia. Współczuję niskim dziewczynom.
2. Ja wiem, że niektórzy cycki ostatni raz widzieli ssając mleko matki, ale żeby perfidnie na mnie wpaść i powiedzieć, że są fajne to już przesada.
3. Mi buzia nie odpadnie mówiąc przepraszam, gdy chce przejść. 99% przepuszcza a jedna #karyna stoi wielce zadowolona. Bo co? Jest ze swoim Sebą i może? Nie, jednak nie. Seba kazał jej się przesunąć. Szkoda, że nie złapał ją za włosy i nie pokazał gdzie jej miejsce^^
4. Gość 2x2 z balonikiem. Ktoś przypadkiem dotknął jego balonika. EJ #!$%@?! PROBLEM MASZ?! Jak widzicie można dostać nawet #!$%@? za balonika.
Później napiszę 2 część. Może ktoś to przeczyta i sam podzieli się swoimi spostrzeżeniami.
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Meara: Hehe zaczynam lubić Twoje wpisy :P
Kwintesencja Kortowiady. Ja wczoraj standardowo miałem zatarg z ochroną na górce. Nigdy nie zdzierżę tego, że nie mogę wejść z browarem. Co to za odpowiedzialność zbiorowa bo kiedyś ktoś rzucił butelką w kogoś i teraz wszędzie ochrona. Chora ustawa.
  • Odpowiedz
@Meara:

2. Ja wiem, że niektórzy cycki ostatni raz widzieli ssając mleko matki, ale żeby perfidnie na mnie wpaść i powiedzieć, że są fajne to już przesada.

Potraktuj to jako komplement. ;)

4. Gość 2x2 z balonikiem. Ktoś przypadkiem dotknął jego balonika. EJ #!$%@?! PROBLEM MASZ?! Jak widzicie można dostać nawet #!$%@? za balonika.

Bo to był JEGO BALONIK! Jak możesz tego nie rozumieć?!
  • Odpowiedz
@Meara:
A tak bardziej serio... Poszłaś na imprezę masową, wiedząc że:
- będzie dużo studentów, zapewne w większości z jakichś gównokierunków - a więc i sporo sebków się znajdzie,
- studenci od alkoholu nie stronią
i spodziewałaś się przyjemnej, spokojnej imprezy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@frak: Co ty k***a wiesz o zatargu. Mnie nie chcieli z PACZKĄ CHIPSÓW WPUŚCIĆ. No niedługo to się nago będzie wchodziło. Co do zakazu wchodzenia z piwem to jest jasne, że tam ma Lech zarabiać na górce tylko.
  • Odpowiedz