Wpis z mikrobloga

mam swój głos i apeluję
Andrzej Duda jest ukrytą opcją Kaczyńskiego, taką lepszą, schowaną
Jesteś młodym wyborcą, Kaczyński się schował na czas kampanii, jego kompan Macierewicz też. Jak tylko Duda wygra, wylezą te świry z poczwary, będą mu mówili co ma gadać, zwyczajnie go prowadzić za rączkę będą.

Z drugiej strony ja się uśmiechnę, bo społeczeństwo się przekona.

I PIS na jesień oberwie po dupie.

#4konserwy #neuropa #lewica #polityka
  • 95
  • Odpowiedz
@choleryk: Już wolę aby Kaczyński podpowiadał Dudzie bo chociaż wtedy będzie wiadomo kto komu podpowiada.
A z Komorowskim to cholera wie gdzie są poukrywani ci agenci i kto pociąga za sznurki.
  • Odpowiedz
@choleryk: Zbyt dobrze Cię znam. Ciesz się, że chyba nikt inny stąd Cię osobiście nie zna. I dobrze, bo możesz tu być kim chcesz a nie kim jesteś ;)

Do innych: Komorowskiego natychmiast trzeba odsunąć od władzy. Podobnie PO odsunąć od koryta. Zresztą polecam wpis: http://www.wykop.pl/wpis/12668241/tl-dr-pokaz-spoiler-jaroslaw-kaczynski-to-najlepsz/

Życzę temu krajowi, by w końcu przestało dać się tak manipulować mediom,politykom, lobbystom, obcym służbom. Czołem Wielkiej Polsce.
  • Odpowiedz
@biczplis: a teraz zastanów się ile nie kompetentnych polityków jest w po i powiedz mi czy na prawdę z pisem jest tak źle. Poza tym jaka masz pewność że Duda będzie marionetką Jarka? Jaka pewność że Fotyga znowu będzie ministrem? Ze antek będzie coś znaczył w parlamencie zamiast zakulisowo zajmować się swoją komisją?
Sam odpisujesz sobie scenariusz najgorszy z możliwych.
  • Odpowiedz
@biczplis: jak na razie to potrafisz tylko #!$%@?ć się do tego ze słownik w telefonie rozdziela mi słowa ;) słabo z tą analizą sceny politycznej u Ciebie.
Naprawdę nie przeszkadza ci ze Komorowski otacza się ludźmi z tamtego systemu? Być może będącymi na usługach obcego państwa. Naprawdę nie widzisz tego jak ten człowiek nas kompromituje? Nie przeszkadza ci fakt ze ma powiązania z wsi które być może zakulisowo nim steruje?
  • Odpowiedz
słownik w telefonie rozdziela mi słowa


@DefektMuzgo: Typowe :D

Naprawdę nie przeszkadza ci ze Komorowski otacza się ludźmi z tamtego systemu? Być może będącymi na usługach obcego państwa. Naprawdę nie widzisz tego jak ten człowiek nas kompromituje? Nie przeszkadza ci fakt ze ma powiązania z wsi które być może zakulisowo nim steruje?


Czy ja gdzieś napisałem, że głosuję na Komorowskiego? Postaraj się bardziej.
  • Odpowiedz
ile Ty masz lat, nie pamiętasz Fotygi? Toć ona nam kraj ośmieszała z każdą okazją, gdzie leciała.


@choleryk: A Bronek co niby robi? Dodam, że jest prezydentem.
  • Odpowiedz