Wpis z mikrobloga

Mirki, mój brachol stoi przed kupnem tabletu. Może na niego wydać max 200zł - wiem, że #cebulamotzno i że za taką kwotę to nie najlepszy pomysł, ale BTW pomijając kwestię budżetu nie widzi sensu kupowania go powyżej tej kwoty
Wpadł mu w oko Tablet PRESTIGIO MultiPad 7.0 Prime Duo, którego znalazł na Allegro za 150zł. http://allegro.pl/tablet-prestigio-multipad-7-0-prime-7-cali-nowy-i5348844459.html
Ktoś miał z nim do czynienia i może wyrazić opinię? Mile widziane propozycje innych tabletów w podobnej cenie. Zastanawiam sie też, czy nie powinien się zainteresować importem od majfrendów z #aliexpress
Służyłby mu do czytania PDF (ma trochę ebooków, ale żadna beletrystyka - motywacyjne, ćwiczenia), przeglądania netu i oglądania filmów czy streamów na Twitchu
#tablet #android #bojowkaandroid #pytanie #cebuladeals
  • 22
  • Odpowiedz
@TSoprano: Wcześniej się zastanawiał, ale się rozmyślił. Ale że teraz spędza więcej czasu na dworze, to mówi że by mu się tablet przydał. Przynajmniej nie zajmowałby mi miejsca przy kompie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wonzki: To tak trochę dla żartu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A pytam poważnie, bo się poważnie zastanawia o ile się nie rozmyśli. Wiem że za tyle nie kupi
  • Odpowiedz
@TheLaw: dokładnie, tak jak wyżej napisane. 200zl to za mała kwota. Ja w zeszłym roku chciałem przycebulić i kupiłem taki córce lvl 9 i lipa. Nawet nie nadaje się, żeby filmy na youtubie oglądać, o graniu nie wspominając
  • Odpowiedz
@TSoprano @jestemtrolem Może by tak byście rzucili konkretnymi modelami? Grać nie zamierza bo ma świadomość, że taki tablet wydajnością grzeszyć nie będzie. Ale powinna wystarczyć do netu, filmów i PDFów
  • Odpowiedz
@TheLaw: ten co wstawiles to o kant dupy potluc ale ja kupilem 1,5 roku temu nowego Prestigio Multipad 7.0 Ultra Duo za 250zl od Janusza z olx, do tej pory uzywam i podstawowe funkcje smigaja jak najbardziej, kilka kart w Operze Mini potrafi udzwignac, filmy ladnie chodza bo dosyc dobry ekran, generalnie bym polecil

jedyny mankament to wifi, przez aluminiowa obudowe sa jakies zaklocenia zasiegu przez co przy 2 kreskach predkosc
  • Odpowiedz
@TSoprano: Myślę że używka takiego Galaxy Tab byłby jednym z niewielu wyborów, tyle, że nakładki Samsunga nie znoszę, bo przebajerowana i muli bardzo, zwłaszcza na słabszych modelach, więc pewnie trzeba będzie wgrać CM. A używane Nexusy stoją od ok. 300zł
  • Odpowiedz
@GregPelka @TSoprano Myślę nad tym Galaxy Tabem. Wgrałbym Cyanogena i doprowadziłbym go w ten sposób do używalności. Znajomemu Touchwiz na Galaxy Core regularnie się wykrzacza i musi się opanowywać by go nie jebutnąć o ścianę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mimo jakichś tam małych błędów kiano elegance 8 3g(ok.300 za używke) jest w miarę znośny (8 cali miły w trzymaniu go w rękach) i obsługuje aero, angry birdsy i inne podobne w miare chodza, skype jak i internet przejrzy ;) poniżej to albo trafi go szlag z nerwów albo straci wzrok od jakosci obrazu. Galaxy tab stary kloc za 3 razem gdy sie zacial nie wytrzymałem.
@TheLaw:
  • Odpowiedz