Wpis z mikrobloga

Ok, coś dla dziewczyn, a może i dla fecetów którzy chcą zapunktować u swojej miłości tak jak nie ukrywając ja. :-)

Otóż dotarła dziś do mnie druga część mojego "laleczkowego" zamówienia. Spodziewałem się małego breloczka do kluczy dla mojej miłości, a okazało się, że to bardziej zawieszka do np. plecaka. Laleczka jest stosunkowo duża - 12 cm. Niby pisało o tym w treści aukcji ale nie doczytałem. Nie zmienia to faktu, że produkt jest KAPITALNY. Wygląda dokładnie tak jak na fotkach w aukcji - mówię Wam coś niesamowitego, nawet mnie faceta ta kukiełka ruszyła bo nie sposób nie być pod wrażeniem wykonania. Owszem, na niektórych jest kapka kleju, który trzeba oderwać czy wystając niteczka która trzeba obciąć ale to nie zmienia ogólnego bardzo pozytywnego wrażenia jakie wywołują te laleczki. Zamawiałem 4 bo kolory wysyłają randomowo, mi zależało na niebieskiej, a że przy 4 jest dodatkowo 20% zniżki to poleciało. Znów nie doczytałem..., laleczki są pakowane parami! dostałem więc 8 sztuk za niecałe 16 PLN.

Więcej zdjęć w większym rozmiarze oraz link do sklepu na mojej stronce: zakupy z Aliexpress


#aliexpress #pokazzakupy #rozowepaski #zakupyzaliexpress #chinskiecuda
Pobierz R4z3l - Ok, coś dla dziewczyn, a może i dla fecetów którzy chcą zapunktować u swojej ...
źródło: comment_mLiF5B80PJfjLnLtaKcC7ONEx4yzk9vj.jpg
  • 5