Wpis z mikrobloga

Kilka pytań:

1. Strzelacie z pocisków HE? Jeśli tak, to tylko na niższe tiery czy jak jest możliwość to w miękką dupę innych czołgów?
2. Mam 2k bitew, słabe wn8 (50%, 900). Staram się to poprawić i idzie mi coraz lepiej, obecnie męczę IS-3 i Pershinga w między czasie zarabiam Jagodą.
3. Te śmieszne premium tanki do 3 tieru sprzedawać? (więcej miejsca w garażu)
4. Szukam praktyki w jakimś klanie ^_^

#wot
  • 10
  • Odpowiedz
@Inkwizycja: z he to tylko na działach "trollowych" duży kaliber - kv-2, t49, hetzer, t40... - posiadają takie działa, a tak to z he można próbować bić papierowe LT, tdki(rhm), arty, lub czołgi, które są na dobicie
  • Odpowiedz
@Inkwizycja:
1. Niektóre działa są stricte pod te pociski, wtedy nie ma sensu używać innych (na przykład troll gun na KV2 czy T49
2. Jak chcesz poprawić WNy to polecam niższe tiery, 5-7 (t67 na przykład jest świetnym stat padderem, a jednocześnie bardzo przyjemnie się gra)
3. Ja trzymam, ale tutaj wg uznania. Nie raz się już spotkałem z sytuacją, że ludzie sprzedali jakiegoś piździka ;) Miejsce zawsze możesz kupić
  • Odpowiedz
@Inkwizycja:
1. Z HE często strzelam, wiadomo z trolli prawie zawsze, ale z normalnych dział też często. Najbardziej HE lubią wszystkie wieżyczki czołgów typu RHM <3

3. Ja trzymam bo jak są do zdobycia w jakichś eventach to dostajesz goldzik.
4. Możesz napisać po 17 - nick w grze oldpryk
  • Odpowiedz
@Inkwizycja:
re 1. HE w dwóch przypadkach - albo z haubic, albo gdy trzeba dobić twardy czołg
re 2. 900 wn8 po 2k bitew to bardzo dobry wynik jak na początkującego
re 3. ja trzymam, ale z doświadczenia większość czołgów 2 tieru to gówienka - na 3cim już są ciekawe premki
re 4. to świetnie :P jaki masz nick na wocie?
  • Odpowiedz
@Inkwizycja:
1. HE uzywam gdy: jezdze z trollem (KV-2, VK28.01 etc), gram arta badz mam cel ktorego nie daje rady przebic zwyklym AP np skatowany is4 czy jpanzer e100 ze schowana dolna plyta - przy czym to ma sens jesli masz dzialo >130mm (E100, E3 etc). Ewentualnie (ale to bardzo rzadko i bardzo sytuacyjnie), gdy wiem ze wyjedzie na mnie jakis francuz albo inny papier.
2. WN8 bedzie Ci roslo
  • Odpowiedz