Wpis z mikrobloga

wiem, ze w #wotblitz nie gra się dla statów tylko dla funu, ale lubię sobie popatrzeć na wykresiki czasem, czy idzie lepiej czy gorzej, naskrobałem więc zarys takowego narzędzia i pytanie - czy jest sens to rozwijać? z istniejących znam w sumie tylko wotbstars.com, ale tam nie ma danych historycznych, a mój plan jest taki, żeby zapamiętywać historię statystyk graczy (za to u mnie nie będzie importu wszystkich graczy, tylko tych "chętnych")

przykładowe wykresy (wiem, że ciemne, ale chcąc wrzucać obrazki czołgów ze strony producenta inaczej się nie da, bo mają paskudnie zrobione cienie i tylko na czarnym tle tego nie widać...)
źródło: comment_5Hk2UrIBYWbPbxrz1al0WMpNZFcTabfD.jpg
  • 8
@Darjo: sprawdze. Wysle ci moze screeny na maila jak chcesz ze zrzutami z apki... sprobuje na priv na razie ale nie wiem czy zadziala bo mam jakies problemy
@wodd: skrocona instrukcja uzytkowania - wpisujesz login, klikasz "change user", statystyki się pobierają, potem co godzinę się aktualizują zapamiętując historię na potrzeby wykresów, więc można później zaglądać i podziwiać :)