Wpis z mikrobloga

@grzegorz-zielinski: No ale czy on w ten sposób nie zmienia się tego polityka, który właśnie m.in. przez takie postępowanie jest tutaj jednym z najbardziej znienawidzonych polityków?
A dla niektórych zaciekłych przeciwników Palikota Wipler był prawie mesjaszem.
@grzegorz-zielinski: szkoda że mu nie wychodzi.

Jeszcze jedna ważna rzecz wynika z treści tej wiadomości. Wiedzieli że Kukiz ich zasysa, więc na pewno debatowali co z tym zrobić, nie wierzę że JKM robił to na własną rękę.

Na tym tle, ich przekaz po debacie wygląda jeszcze bardziej kompromitująco.
@Herubin: bo jest szefem jego sztabu wyborczego xDDD

W normalnej kampanii nie gada się o wpadkach na fejsiku i relacja sztab - kandydat jest ścisła i dość tajna.

W kampanii KORWiN relacje w telewizji i fejsikach:
- no ja nie wiem czemu mój sztab pozwał Andrzeja Dudę - lepszy byłby Piotr xd
- Janusz sam wyskoczył z kukizem aż się obsrałem, ale w końcu wyszło może nie tak źle. wiedizał o
@grzegorz-zielinski: Mi tam to pasuje, bo może takie publiczne pranie brudów wreszcie zlikwiduje w tym środowisku tendencje do ciągłego wzajemnego lizania się po jajkach. Na grupach po tej wypowiedzi widzę ciekawe analizy, które podkreśliły błędy popełniane w trakcie kampanii. Zawsze jakaś szansa na poprawę przyszłych działań jest.
@Herubin: poprawa przyszłych działań to przede wszystkim rezygnacja z JKM jako haczyka na media. Dopóki się to nie zmieni to dalej będzie kiszenie się w hitlerach i gwałtach bo żaden nowy normalny elektorat znając Janusza nie będzie na niego głosował choćby nagle zaczął się tonować i obiecywać gruszki na wierzbie.