Wpis z mikrobloga

Siemka, właśnie dzisiaj przyszła mi Smartwatch( ͡º ͜ʖ͡º) z allebuy.com :) Macie link do full appki na androida? bo ponoć z play shop jest jakiś ograniczony :<. zacząłem coś ogarniać ale cośmi pieprzy budzik... wibruje dosłownie 5 razy i przestaje i zaczyna za 10 min znowu... gdy telefon dzwoni, to również maks. 7-8 wibruje i koniec. Wie ktoś jak zrobić by wibrowało cały czas? i czy można zrobić coś by miband wibrował cały czas ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#miband
#mifitpl
  • 4
@MrDiablloS: miband to nie smartwach xD
Budzenie tak działa. Jak chcesz więcej to ustawiasz w telefonie 20 budzików co minutę (tak żeby telefon nie wydawał żadnego dźwięku), potem w apce z powiadomienia ustawiasz żeby wibrował 9x przy każdym powiadomieniu z budzika. Ja tak korzystam od dłuższego czasu. Budzę się na 3 serii powiadomień ;) A sypiam po 5-6h.
@MrDiablloS: zaistaluj apkę z powiadomieniami ;>
@yoloBaklawa: lepiej się czuje jak się budzę. Nie mam efektu "o #!$%@?, co się dzieje". W 90% przypadkach wstaję PRZED budzikiem z telefonu (tym co wyje i w ogóle budzi całe mieszkanie) i go normalnie wyłączam zanim zacznie wyć ;]