Wpis z mikrobloga

@blubi_su: zalosne. sezon na straszenie pisem rozpoczety ?
Mimo, ze ich nie popieram (wyborca Korwina), to za ich rzadow obiektywnie rzecz biorac bylo lepiej nia za PO.
Dajac sie zastraszac pisem i uwazajac to za priorytet, dajesz przyzwolenie na defraudacje platformy.
w drugiej turze prawdopodobnie nie zaglosuje na nikogo.

Kiedys chlopa panszczysznianego, najglupsza jednostke w spoleczenstwie straszono smokiem wawelskim, dzisiaj sie straszy Kaczynskim i Macierewiczem.
  • Odpowiedz
@Laserade: Było lepiej? Serio?!? Ja chyba w innym kraju żyłem. Mi się zyło o wiele gorzej, a teraz mi się żyje na prawde dobrze. i nie chce by jakis katotaliban tu nastał zanim stad na dobre nie wyjadę. Potem niech się wali i pali, będe miał to w dupie. Ale jeszcze nie teraz.
Dzięki dudzie będa mieli dostep do wielu newralgicznych czynników takich jak wojsko. Wyobrażasz sobie macierewicza i wojsko?
  • Odpowiedz
@blubi_su: Co to za argument "a mnie się teraz dobrze żyje"? Mojemu sąsiadowi lepiej się żyło za Kaczyńskiego.
Poza tym jak już wyjeżdżasz z Polski to nie siej tej propagandy jakoby za PiSu tu było nie wiadomo jak źle(nie było ani lepiej, ani gorzej- było podobnie). Wiem, że niektórych boli że jednak Komor nie wygrał w pierwszej turze, ale serio to się robi powoli żałosne(i piszę to jako osoba która
  • Odpowiedz
@kzaj: Nie nie, ja się ciągle śmieję z kuców, i tym razem mam taka pombę że beka mała :D
@Banan_Czikita: Było źle, pamiętam jak kaczyniak był prezydentem Warszawy. Najgorszy prezydent w historii. Jak pis rządził w kraju to tez było fatalnie. I czemu mam nie patrzec przez swój pryzmat. Dla mnie jest istotne moje życie.
  • Odpowiedz
Nie nie, ja się ciągle śmieję z kuców, i tym razem mam taka pombę że beka mała :D


@blubi_su: Nie no, ja nie mówię, że bezzasadnie :) tylko jak już to przynajmniej dobrej rozdzielczości obrazki wklejaj.
  • Odpowiedz
@blubi_su: Tak tak, za Kaczyńskiego komuna, puste półki a za PO liberalizacja gospodarki, zgoda i złote gruchy na wierzbie.

Bo patrzenie tylko na siebie przesłania całość kraju. W Polsce to widać bardzo dobrze. Bo co koleś z Wrocławia może wiedzieć jak jest np. w biednej wsi spod Lublina? Nie mówię żeby teraz być altruistą i poświęcać się dla innych za wszelką cenę, ale patrzenie "ja mam dobrze to w kraju
  • Odpowiedz
@Banan_Czikita: Hm coś w tym jest, ale ja mam kompletnie w dupie kolesia spod Lublina :> Jestem hedonistą. Wierze w siebie i chce by mi było dobrze, jak komuś nie jest dobrze to już mnie to nie obchodzi. Każdy sobie sam gotuje zupę swojego życia.
  • Odpowiedz
@blubi_su: Jak będziesz głosował za ludźmi którzy za wszelką cenę chcą zostawić taki stan rzeczy jaki mamy obecnie, to wschodnia Polska dalej będzie biedna i zacofana. Też jestem zdania, że każdy jest kowalem własnego losu, ale zdaję sobie sprawę jak mocno wpływają na nasze życie decyzje polityków.

Poza tym hedonizm to najgorszy pogląd, taki anty-patriotyczny. Nie piszę tego żeby Cię urazić, ale znam przypadki jak za komuny ludzie się sprzedawali
  • Odpowiedz
@blubi_su: Nie żeby coś, ale za rządów PISu, dobierali się do dupy przestępcą, oraz innym oszustom. Platforma dobiera się do dupy, zwykłym obywatelom, a chroni interesy przestępców. Więc, tak, mi za PISu żyło się lepiej. Skoro tobie żyło się lepiej za platformy, to wiesz. Nie mam pytań ;)
  • Odpowiedz
@Banan_Czikita: Ale ja nie jestem patriota, ani na jotę. I nie czuje się wcale z tego powodu źle. Nie każdy musi kochać kraj bo się akurat tu geograficznie urodził. A jakbym się urodził na granicy między dwoma krajami to musiałbym kochac oba? Zawsze wychodziłem z załozenia że patriotyzm geograficzny to jakaś bzdura.
Zwiedziłem szmat świata, byłem na wiekszości kontynentów. pracowałem w wielu językach i krajach. I wierz mi, nie kocham
  • Odpowiedz
@blubi_su: To po co chodzisz na wybory i głosujesz na PO, skoro wyjedziesz i będziesz mieszkać gdzie indziej? Wierz mi, że po zwycięstwie Dudy Polska nie zmieni się w kato-skanses.

Kraju nie kocha się przez kreski na mapie, ale przez kulturę, tradycję itp.
  • Odpowiedz
@blubi_su: Wierzysz w statystyki? Tym bardziej potwierdza to tezę, że na PO głosują...
Przykład: Wg. sondaży Bul miał 48% poparcia, a przy wyborach? 25?
W takich "jawnych kłamstwach" nie używa się statystyk, a informacji. Za czasów PO, służby wchodziły do domu przestępców, szczególnie do osób (urzędników) podejrzewanych o korupcję. A teraz do kogo wchodzą służby? Do studentów? ;)
  • Odpowiedz
@sobotta94: Widzę że paranoja mocno trzyma :> A masz jakiekowleik potwierdzenie swoich słów? Czy ot tak sobie poerdolisz kocopały z palca wyssane? I błagam powiedz że 94 to nie jest Twój rok urodzenia...
  • Odpowiedz
@blubi_su: Widzę, że gardzisz rozumem po pierwsze:


Mi się zyło o wiele gorzej, a teraz mi się żyje na prawde dobrze.


Nie chodzi pępku świata o ciebie, tylko o obiektywne i ogólne warunki. Jakbyś wygrał w loterii, to też byś zgodnie ze swoją mierną logiką gadał, że "ale teraz mi się żyje lepiej", nawet jakby ruscy
  • Odpowiedz
Nie chodzi pępku świata o ciebie, tylko o obiektywne i ogólne warunki. Jakbyś wygrał w loterii, to też byś zgodnie ze swoją mierną logiką gadał, że "ale teraz mi się żyje lepiej", nawet jakby ruscy tu przyszli.


@Laserade: Nie wygrałem na loterii, do wszystkiego doszełem sam, i tylko sobie zawdzięczam to co teraz mam. I tak mam gdzies czy się komus powodzi czy nie. Handluj z tym.

Rozumem to ty nie grzeszysz. Co ci zrobił ten katotaliban ? Ja jestem ateistą i mi nie zrobił NIC.

Nie jest przypadkiem tak, że DAJESZ SIĘ ZASTRASZAĆ tym
  • Odpowiedz
@blubi_su:


Tez jestem ateista a katotaliban narobił mi w życiu bardzo dużo złego. Mam 32 lata, nigdy nie byłem wierzący, tak jak i moi rodzice i moja żona i wiekszość moich przyjaciół. Jestem za oddzieleniem kościoła od państwa, od szkół. Od życia. Jakim prawem ktoś ma podejmowac decyzję o rodzaju zapołodnienia za mnie i to przez to że wierzy w jakieś debilne bajki i mitologie.


Wciąż nie napisałeś co ten straszny katotaliban, którego się tak boisz
  • Odpowiedz
Wciąż nie napisałeś co ten straszny katotaliban, którego się tak boisz ci zrobił.

Będziesz przechodził invitro ? Bo coś mi się nie wydaje.

Wczesniej napisałeś, że "masz gdzieś innych", a teraz nagle jesteś wielce przejęty, HIPOKRYTO. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Laserade: Niby skąd wiesz że moja żona albo ktoś z moich bliskich nie będzie chciał
  • Odpowiedz