Wpis z mikrobloga

@MWittmann: już nie takie cuda się odwalały. Dla mnie Kukiz to nie żaden podesłany gość - on naprawdę chce coś zmienić ale nie tędy droga. Do tego zachowuje się strasznie emocjonalnie, obraża, zmienia zdanie co wskazuje na to że zostanie rozegrany jak dziecko przez starych wyjadaczy. A co to za teoria spiskowa. Już od dawna mawiano że są frakcje w Po że się zwalczają. Nie zdziwiłbym się jakby jedna postanowiła przejąć
@ediz4: Zatem tym bardziej dziwi mnie Korwin, który zachowuje się jak #!$%@? narcyz, obrażone dziecko bo Kukizełe w sondażach z fusów ma więcej % od niego. Sam nieraz mówił, że sondaże to socjotechnika do manipulowania ludem, a sam w nie wierzy tak mocno, że aż wbija nóż Kukizowi w debacie. Najlepsze, że Korwin coraz mniej samodzielnie myśli bo Wipler nieraz na nim wymusił idiotyczne ruchy takie jak:

- bronienie Seby, ktory
@MWittmann: No widać rękę Wiplera - szczególnie w sprawie z kibolem. Gadki o rabusiach itp. to stare zagrywki Korwina gdzie mówi niezrozumiale albo tak że łatwo go skompromitować. JOW-y to zły pomysł ale czy należało to wyciągać w debacie - nie wiem kto wpadł na ten pomysł. Należałoby sprawę współpracy od razu postawić jasno. Jechanie nie kontrowersjach od dawna mu szkodzi - nic w tym nowego. Rozmawiamy tu jednak o Kukizie
@ediz4: Mówię od razu, że nie mam nic do Korwina, bo dobrze prawi ws. niektórych spraw gospodarczych, ale powinien zmienić retorykę i przemawiać prostym językiem coś w stylu Kukiza bo jak widać, to działa.
Korwin uwierzył za bardzo w to że jest w stanie osiągnąć coś sam bez oglądania się na innych. Przez chwilę tez w to wierzyłem ale już widać ze musi zacząć się układać. Pożyjemy zobaczymy