Wpis z mikrobloga

Komentarz pod wpisem Jonasza:
" Nie wiecie czemu tak słabo? Ja wam powiem! Niech JKM w końcu przestanie nawijać o niewolnikach, neokonserwatywnych kręgach w Ameryce, likwidacji śluby zdrowia z dnia na dzień, o tym że Putin były dobrym prezydentem Polskie!!! Ludzie tak się nie zdobywa elektoratu !! Kiedy w to rozumiecie! Kukiz nawet nie ma programu, a zostawił was (nas) daleko w tyle!! Bo po prostu potrafi mówić chwytliwie i nie pieprzy od rzeczy!!! To jest nauczka i przestroga.. Na spotkaniach to samo, wiecznie o upadku cywilizacji, chińczykach, inne #!$%@?! Czyli wszytko to co nic nie interesuje przeciętnego Romka, Kryśkę czy Stefana! Pisałem to tutaj już kilka razy ale widać tylko ja zauważam że JKM jak pójdzie do telewizji to więcej sobie szkodzi niż pomaga . I to naiwne myślenie że ludzie głosujący na Kukiza, zagłosowali tak bo popierają JOWy, chyba jesteście nie poważni… Zdecydowana większość która zagłosowała na Kukiza nawet nie wie co to JOWy ! Porównajcie wystąpienia Pawła i Janusza w TV to zrozumiecie czemu on zdobył 20% a JKM 5%. Jeśli nic się nie zmieni w postępowaniu samego Korwina to na jesieni będzie wielka porażka! Nie piszę tego żeby kogoś tu hejtować. Po prostu czuje się zirytowany że tyle ludzi wpłaca kasę i wszystko organizuje, a sam kandydat czasem zachowuje się jak by wczoraj się urodził! Proszę wyciągnąć wnioski…"
#korwin #kukiz #wybory #krul #jkm
  • 5
@chalwa: Ale Ty sądzisz że można zmienić 72 letniego gościa ? To że poszli za nim nie wiedząc co to JOWy nie czyni z nich racjonalnych wyborców nie sądzisz ? Na Korwina głosują ludzie którzy muszą zagryzać żeby przy jego chrzanieniu o sprawach nieważnych ale wiedzą na co głosują - oczywiście w większości. Wydaje mi się że może być ogromne rozczarowanie z Kukiza. Andrzej Lepper też gadał prosto, chciał zmienić system
@ediz4: Ja nic nie mówię, tylko wklejam komentarz ;p a że korwa #!$%@? o Hitlerze, Putinie i pedofilach i sam daje pożywkę mediom to co innego. Z resztą sam napisał, że uważa się bardziej za ideologa niż polityka. Ideolog mówi co myśli, natomiast polityk ma być skuteczny, a krul nie jest. Nie zmienie to faktu, że na razie go popieram, ale nie wróżę dobrej przyszłości, obym się mylił.