Wpis z mikrobloga

@SoNuS: Tu nie chodzi o jakieś malwersacje per se, ale na poprzednich wyborach moje nazwisko istniało na dwóch listach, tj. mogłem przyjść zagłosować rano i wieczorem podchodząc do dwóch różnych osób z komisji. Dziś jeszcze nie byłem, ale pytam żeby od razu z lokalu zadzwonić gdzie trzeba jeśli zajdzie potrzeba.
  • Odpowiedz
  • 0
@avangarda: ja #!$%@?. Człowieku wiesz ilu jest #!$%@? Janów Kowalskich w polsce? W C h u j ! Wczoraj miałem 2 pacjentów z tego samego rocznika z tej samej dzielnicy o takim samym imieniu i nazwisku
  • Odpowiedz
@SoNuS: To teraz ja napiszę "ja #!$%@?". Istota tego wpisu polega na tym żeby się dowiedzieć gdzie to zgłosić, wypij kawę albo dwie. Z tym PIS daj sobie siana.

Dla wszystkich tych, którzy nie wiedzą, a chcą się dowiedzieć: http://m.niezalezna.pl/66875-wybory-prezydenckie-2015-jak-glosowac-gdzie-zglaszac-manipulacje-kiedy-wyniki opublikowane kilkadziesiąt minut temu.

- Pod tymi numerami (534 569 592 oraz 730 037 223) udzielamy wszelkich porad związanych z prawidłowym przebiegiem wyborów, obowiązkami i prawami wyborców, członków komisji, mężów zaufania,
  • Odpowiedz