Wpis z mikrobloga

Nie kupujcie miband'ów na allegro, aliexpress czy ibuygou - nie opłaca się.
Najtaniej w czeskim magazynie: http://www.xiaomiforsale.com/pl/akcesoria/34-miband-black-2779898753449.html

Taki protip ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS.
Może ktoś chce odkupić mibanda bo mam dwa? Wszystko z nim ok, ale pasek mi się popsuł (musiałem gdzieś zahaczyć i oderwało się to oczko z jednej strony, a superglue daje radę z problemem tak na dwa dni). Niestety oryginalnych zamienników czarnych opasek nie ma więc kupiłem nowego miband'a.

Jakby ktoś chciał to PW - dogadamy się. Obecny pasek można nadal używać (foto poniżej), tylko mnie to irytuje :P Myślę, że to dobra oferta kto chciał potestować opaskę, a nie za wiele chciał za nią zapłacić ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#miband #xiaomi
Pobierz
źródło: comment_iD3fPSYAeKzE0tzabvfUOHwFucwlYnVK.jpg
  • 18
@szemi: Właśnie płaciłem - 72 zł. Na allegro przeciętna cena 130 zł, w polskich sklepach ok 130-150 zł, w chinach ok 19-20 dol co po przeliczeniu daje cenę jak w europie - tylko tutaj nie czekasz i masz 100% gwarancji, że dostaniesz oryginał.
@fataler: zapłaciłem na allegro 115 zł (+ mogę sobie odliczyć VAT itd. i mam pisemną gwarancje na 12 miesięcy). Źródło jak dla mnie sprawdzone, bo mam już stamtąd Xiaomi Redmi Note i Redmi 1S, wszystki dobrze było :)
@fataler: A moim zdaniem jak najbardziej opłaca się kupić Mi Band na allegro od FIRMY, ponieważ masz 2 lata gwarancji z tytułu niezgodności towaru z umową. Na miuipolska był przypadek, że koleś otrzymał wadliwy egzemplarz Mi Band od XFS (bateria trzymała kilka godzin) i "sklep" się wypiął i stwierdził, że na akcesoria nie ma gwarancji. Po drugie dolicz koszt przesyłki z Czech.
@Lanc: Nadal? Allegro, ibuygou - nie kupisz za 15$. Na ali nie zawsze masz pewność co do oryginału. W protipie głównie chodziło mi o nie nabijanie kabzy januszom biznesu z allegro.