Wpis z mikrobloga

Moze to nie jest najwyzszych lotow #rozdajo ale od czegos trzeba zaczać :).

Juz dlugo lezy u mnie w piwnicy Gigabyte 7600GT - gv-nx76t256d-rh rev. 1.0 (karta zajmuje dwa sloty pci-e) specyfikacja karty. Szkoda mi wyrzucac a moze wlasnie ktos czegos takiego potrzebuje bo ma plyte glowna bez zintegrowanej grafiki a chce jakis domowy serwer zlozyc albo kompa do netu, albo co tam jeszcze.

+ sa takie ze jak sprawdzalem to dziala i ma pasywne chlodzenie wiec powinna byc cicha.

Prosilbym o plusowanie tylko tych ktorym rzeczywiscie przyda sie taka karta graficzna.

Losowanie o 08.05.2015 o 24:00 sposrod plusujacych przy pomocy http://mirkorandom.x25.pl. (oczywiscie pokrywam koszty wysylki).

#komputery #kartygraficzne #zadarmo
minusuj - Moze to nie jest najwyzszych lotow #rozdajo ale od czegos trzeba zaczać :)....

źródło: comment_BZCG85SaMjIlEcqYbvlFV2w0aXOMyQnE.jpg

Pobierz
  • 57
@baney114: hmmm no to niezle, nawet nie mialem pojecia ze moze byc przydatna do wot, jakis czas temu przesiadlem sie na radeona 5670hd i poki co do wota mi wystarcza (do w miare komfortowego grania, bez jakis bajerow graficznych ale tez nie musze na teksturach 3% jechac)
UPDATE: niestety zapomnialem o tym (wiem ze teoretycznie nie nalezy zmieniac regul gry w trakcie ale co tam zyje sie tylko raz #zycienakrawedzi) , rozdajo tylko dla bordo i pomaranczy, zielonki pomijam (tak to #rasizm w czystej postaci). Jesli przy losowaniu wyskoczy zielonka to rozlosuje jeszcze raz az do skutku.

@janushek - bardzo mi przykro
@VolorFlex: szczerze mowiac nie mam pojecia, ale jesli masz zintegrowana to dalbym szanse komus kto w ogole nie ma grafiki ( ale to praktycznie nie jest mozliwe do zweryfikowania kto tu plusuje, czy rzeczywiscie ktos potrzebuje karty bo nie ma czy tylko chce sobie zrobic darmowy upgrate sprzetu).

Wiec w takim razie ustal czy ta co rozdaje bedzie lepsza i jesli tak to plusuj.