Wpis z mikrobloga

Mirki dzisiaj odwiedziłem #wroclaw. Gdyż miałem egzamin na prawo jazdy (zdane). A zaraz po egzaminie poszedłem umówić się na jazdę. Każdy kto chcę się zapisać musi wziąść numerek z urządzenia (gdyby były JOWY nikt nie musiał by czekać) i śledzić swój numerek na tablicy nad głową pani Jadzi. Do rzeczy!! Widzę że do WORD'U wchodzi karynka #mojetop z koleżanką odbiera numerek z maszyny. Jako że miałem numerek do kolejki z "kasa" i do "prawo jazdy" postanowiłem zrobić dobry uczynek i oddać ten do którego nie uda mi się zdążyć. No i pitu pitu zadowolona dała mi swój numerek w ramach wymiany. Co się dobrze składało gdyż pani Helenka zrobiła sobie przerwę na struganie paznokci. Mija 10 minut biorę numerek podpisuje wychodzę. Wsiadam w tramwaj jadę, jadę i widzę że wchodzi do tramwaju i siada jeszcze ładniejsza niż zapamiętałem. Krótka gadka ja z tąd ona z tamtąd normalna rozmowa. Fajnie że #18lvl bo młodsza i niższa tylko o pół głowy co jest rzadkością xD No i na koniec najlepsze to jej przystanek otwierają się drzwi obraca się "miło było poznać" uśmiech milion dolarów a Ja się nawet nie pożegnałem nie mówiąc już o braniu numeru #przegryw xD

Teraz mały spotedd i prośba :v Dajcie ze 3plusy może dziewczyna też mirkuje i się odezwie. Drugi raz piórka nie wypuszczę.
(To była okolica godziny 13)
Ja- Ciemne włosy, czarne buty i koszula w kratę.
  • 3