Wpis z mikrobloga

Nigdy nie popierałem jakoś specjalnie ruchu narodowego, ale po przeczytaniu AMA Mariana stwierdziłem, że jest to konkretny gościu. Na pytania odpowiada rzeczowo i bez omijania niewygodnych treści. Zgadzam sie z jego poglądami oprócz in vitro i tego, że popiera bydło robiące #!$%@? na stadionach. Jestem pod wrażeniem jego elokwencji i dystansu do siebie.
  • 6
@aptudeskaj: Też się zgadzam:) Ale czy ktokolwiek ma dobrą wizję gospodarczą? Korwin ma nawet niezłą, ale chciałby ogólnie mówiąc zredukować państwo do zera, nawet lasy sprywatyzować. Słaby pomysł, zwłaszcza że kapitału Polacy nie mają i trafiłyby w ręce zagranicznych "inwestorów".
@aptudeskaj: Tylko, że jako prezydent niewiele może w tym kierunku zrobić, czasem mam wrażenie, że nie jest tego świadomy. Zrezygnowałem z JKM po tym jak skrytykował policję w knurowie, za wyrwanie chwasta, a wcześniej głosił populistyczne hasła o tym,że do robiących zadymę górników można strzelać.
@TomekNAUK: Miał pochwalić policje za owe zdarzenie? Zresztą to nieistotne bo te opinie nie kłócą się z jego poglądami gospodarczymi, które wg mnie powinny być wyznacznikiem na kogo głosować a kogo nie. Podobnie nie interesuje mnie czy jest za zapinaniem pasów, szczepionkami oraz jaki jest jego ulubiony kolor. Wiadomo, że może niewiele zrobić, ale co z tego, niech próbuje, na pewno się nie podda. Nie ma kandydata idealnego, ale są kwestie