Wpis z mikrobloga

Nienawidzę Kielc i tego #!$%@? Lubawskiego razem z tą całą zgrają nieudaczników z ZTM i MZD! Podwyżki biletów to od razu się dało, ale to, że autobusy mają ponad godzinę opóźnienia to wszyscy mają w dupie! Rozwalili to miasto, wszędzie gdzie się da to położyli beton, powycinali wszystkie drzewa z centrum, rowerzystom karzą prowadzić rowery, bo jak jeżdżą to są niebezpieczni dla innych uczestników, jeżdżą ekstremalnie szybko, nawet 50km/h co w powiązaniu z ich niewielką masą w stosunku do samochodu stwarza ogromne zagrożenie! Każą pieszym chodzić kilometr dookoła bo muszą zlikwidować przejścia dla pieszych na przeciwko szkoły ze względów bezpieczeństwa (bo jak wszyscy wiedzą przeskakując przez 3 barierki piesi są bezpieczniejsi). #!$%@? mnie to miasto, jak spotkam tego Lubawskiego to go #!$%@?ę.

Jak mam #!$%@? teraz dojechać do dziewczyny? Pójdę na piechotę - będzie szybciej. #!$%@?ć!

#gorzkiezale #kielce ##!$%@? ##!$%@?
lewactwo - Nienawidzę Kielc i tego #!$%@? Lubawskiego razem z tą całą zgrają nieudacz...

źródło: comment_OHXVfSFTOhR4UnZc3E5aEI1u8nUTXT26.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@lewactwo: akurat tamto przejście było naprawdę niebezpieczne, a nasi dzielni urzędnicy nie widzą innego rozwiązania... bo nie umieją myśleć.

Kiedyś rynek był obskurny i paskudny, ale mimo wszystko fajny i zielony. Można było sobie usiąść obok fontanny - wrzucić parę osób w juwenalia, a teraz? patelnia i to jeszcze my mamy tam coś zorganizować bo to nie leży w gestii urzędników.
  • Odpowiedz
@grzemach: A o którym przejściu mowa? Bo kilka było zlikwidowanych.

A co do rynku to straszny beton i nie wiem jak tak w lato można wytrzymać przy upałach.
  • Odpowiedz
@grzemach: Tak się składa, że mieszkałem na Starodomaszowskiej i chodziłem tam do gimnazjum. Przejście było bezpieczne jeśli się czekało. Światła z obu stron zapewniały bezpieczne przejście jeśli się przez nie przechodziło, a nie przebiegało.

Był kiedyś pomysł zrobić światła na samym przejściu, ale na szczęście się nie zdecydowali na realizację.

Teraz trzeba chodzić na około lub wcześniej planować inną drogę.

@kravjec: Jak widać lewactwo ma zawsze trudniej.

Ale tego civica
  • Odpowiedz