Wpis z mikrobloga

@wykopowy_on: AMD dopiero wyda konkurencje dla GTX 9xx w tym roku po wiedźminie, a to mają być na początku odgrzewane kotlety R9 290X, tylko bardziej podkręcone...
Na razie nie ma konkurencji dla GTX 970 i 980 - ewentualnie R9 295X, ale się nie opłaca bo trzeba mieć PSU z kosmosu i grzeje się jak cholera. xD
Lepiej brać w tej cenie SLI 2xGTX980
@wykopowy_on: @ayasecon: Ja generalnie broniłam AMD rękami i nogami, ale mam tego dość. Mam procesor i kartę od AMD, o ile karta jest spoko o tyle procesor mnie ostatnio do szału doprowadza, aż się zastanawiam czy by tego nie sprzedać w cholerę i nie kupić jakiegoś pentiuma.
@Misaki: Mam gdzieś w szafie starego Q8200 - dobrze mi służył przez te 7 lat - polecam. Na allegro widziałem używany za 100 zł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ayasecon: Wiem, ale szczerze, w poważaniu to mam.

-Stock + CnQ - nawet firefox się tnie
-OC do 3.2GHz, CnQ nie działa i dużo prądu wpiernicza
-OC do 3.6GHz, CnQ nie działa, wincyj prundu, sleep nie działa

Bawiłam się tym i to chodzi, nawet na oszczędzaniu energii. Na dodatek intergra całkiem fajna...
@Misaki: Wygląda nieźle ten pentium, ale czy twoja karta graficzna nie będzie się przy tym marnować?
2 rdzenie to starczą do osu! i przeglądarki internetowej, ale jak będziesz miała większe wymagania co do czegoś to zapomnij. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ayasecon: Masz mnie na sztimie, widać chyba co robię przez większość czasu :D
Nawet jeśli to mogę uzbierać i pod koniec roku kupić jakiegoś i5 4690K i płytę pod to. Szkoda że nie ma takich z dużą ilością SATA ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Misaki: Może jednak opchnij tą kartę graficzną i kup porządny procesor - i tak nie grasz w nic nowszego, to grafika Intelowka sobie poradzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)