Wpis z mikrobloga

@MaNiEk1: w jaki sposób? Dodałem kartę i nadal tylko zwykły przelew. Jak napiszę do supportu, to są szanse na dogadanie się? Mam Skrilla i powiązałbym go, ale zapędziłem się ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@pinkerton: hm, ja pamiętam, że jak dodałem kartę, to potem przy zalogowaniu wyskakiwało okienko pt. 'masz 0zł frajerze, przelej nam trochę hajsu jeszcze, podaj tylko kod bezpieczeństwa, kwotę i swoje hasło'
  • Odpowiedz
@pinkerton Wskocz na czat na żywo z supportem i dogadaj się od ręki. Tak najszybciej. Kilka razy z nimi gadałem i są kompetentni i szybko załatwiają tematy (jeśli się da załatwić). To z mojego doświadczenia
  • Odpowiedz
@pinkerton Dlatego napisałem, że to moje doświadczenie z nimi dotyczące moich spraw. Nie wiem jak z innymi kwestiami. Ale skoro napisali Ci to samo co znalazłeś to znaczy, że przekazują informacje prawidłowe czy nie? :)
  • Odpowiedz
@pinkerton Jest to w regulaminach/faq. Można by powiedzieć, że trzeba czytać. No ale mało kto czyta i potem są problemy. Nie wiem czy masz dużo na koncie, ale kiedyś czytałem, że bodaj można zmienić sposób płatności w inny sposób. Jeśli masz np. 50pln na koncie, które wpłaciłeś sposobem X, i wpłacisz nastepnie drugie 50pln innym sposobem (chyba chodziło o to, że ma być co najmniej 2x tyle ile się wpłaciło za
  • Odpowiedz
@sh0es413sm4n: właśnie o to dopytałem i ponoć teraz z automatu dzieli dokładnie wygrane i wpłacone kwoty pomiędzy formami wpłaty. Dziwny system zrobili. A możesz mi po ludzku wyjaśnić (bo ten robot robił kopiuj-wklej z regulaminu, a tam też nie do końca to rozumiałem) - korzystając z bonusu muszę zrobić zakłady za jakby sześciokrotność tego, co wpłaciłem (3x [bonus+wpłata]), aby móc COKOLWIEK wypłacić? Przecież to brzmi nie jak promocja, a jak
  • Odpowiedz
@pinkerton O to chodzi z bonusami, gratisami i innymi duperelami, że ładnie wygląda ale jest obarczone warunkami coraz większymi. Kiedyś po prostu dawali do ręki 100% tego co się wpłaciło, teraz to są podchwytliwe wabiki ;) Ale dobrze, że się wyjaśniła sytuacja :)
  • Odpowiedz