Wpis z mikrobloga

Chciałem właśnie podzielić się z wami moim wpisem na wypoku bo myślę że fajnie mi wyszedł :P :

zgadam się, jeśli wchodzisz na murawę to spodziewaj się że nie będziesz traktowany jak dżentelmen w XVIII wiecznej kawiarni. Jednak prawda jest taka że to ochrona powinna zapewniać zabezpieczenie imprezy. Jak drogo, to wliczyć w cenę biletu. Wtedy nikt nie będzie przychodził. I dobrze skoro takie rzeczy się dzieją to zwykli ludzie chodzić nie będą tak czy inaczej.

Inna sprawa jest taka że Policja swoją siłę własnie pokazała tam gdzie nie trzeba i w najgorszy z możliwych sposób. Rozumiem policjantów. Jak przyłożą pałą źlle jak nie przyłożą też nie dobrze. Można powiedzieć że Policja stała się ofiarą bzdurnego prawa gdzie karać trzeba za wszystko i do tego mieć wyniki w karaniu. Więc logicznie myślący ludzie "słupki" robią konfiskując babci marichuanen albo spisując pieszego co na czerwonym przeszedł.

To jest bzdura. Służba mundurowa powinna być utożsamiana z prawem. Ludzie powinni w policji widzieć wsparcie a nie obawiać się żeby nie dostali mandatu. Myślę że większość policjantów jest taka sama jak my i widzi że prawo nie działa. Wiec nie wierzą w swoją misję!

I oni sami boją się działać żeby nie dostać sprawy albo wylecieć z roboty. stąd często te nerwowe ruchy.

Prawo po prostu nie działa!


BTW: widać dużą aktywność bojówki neuropy na wykopie, przed wyborami chyba nadgodziny wyrabiają.

#knurow #oswiadczenie #takaprawda
  • 1
@qluch: Neuropa była na wypoku zanim w ogóle usłyszałeś o tym serwisie :>
A gnoja kompletnie mi nie szkoda. IQ w narodzie troszkę wzrosło bez jednego patologicznego dresa mniej. Dziecko niech się cieszy bo może matka znajdzie jakiegoś bardziej odpowiedzialnego faceta do wychowania synka.