Wpis z mikrobloga

@Husejnow: dla nich to niewielki koszt a zapewniają sobie klienta na kolejne lata, byłem zaciekawiony ofertami na abonament, ale ceny mają z sufitu wzięte, nawet oferowane przez miłe panie z callcenter "jest pan z nami x lat. dla takich długich klientów mamy super ofertę nokia z klawiaturą przy abonamencie za 50zł"
@OrangeEkspert:

bezpłatnie otrzymujesz kartę przy zakupie urządzenia wymagającego innej niż aktualnie posiadanej karty SIM.

jeśli kupiłem nowy tel w sklepie jak komputronik, saturn itp, bo po podliczeniu waszej oferty abonamentowej i ceny tel, wyszło mi, że lepiej kupić osobno ten i zostać na obecnej taryfie. czy w takim przypadku moją kartę wymienią za darmo, czy tylko w wypadku, jak kupię w waszym salonie?
@Husejnow @Quilo @Pankracy911 @OrangeEkspert
Mając blisko CH Blue City, podjechałem zapytać się w salonie jak to jest z wymianą tej karty. Okazuje się, że salony będące własnością Orange(w Warszawie są takie 2) nie robią kłopotów i za darmo wymieniają na okrągło karty sim. Inne salony będące franczyzną pobierają opłatę w wysokości 25zł dla użytkowników oferty na karte a w wysokości 50zł dla osób na abonament.