Wpis z mikrobloga

W 17 sekundzie filmu oprócz tego, że słychać strzały, to można zobaczyć jak chłopak w szarej bluzie(ten sam którego potem widać jak leży na murawie) najbliżej prawej strony kadru, obrywa kulą w szyję. Potem rzuca się do ucieczki przed policją i możemy zobaczyć jak na jego bluzie powstaje plama krwi. Polecam, bardzo fajny filmy, w końcu jakieś realistyczne efekty.
http://onet.tv/i/news/funkcjonariusze-uzyli-broni-na-stadioniew-knurowie/c72x0l
#korwin chyba straci trochę elektoratu

[...]Po to Policja ma ostre naboje żeby strzelać, Po prostu i zwyczajnie. Inaczej rozbrójmy Policję i zabierzmy im nawet pałki żeby nikogo nie pobiły.[...]

Nie ma prawa niszczyć mienia, robić burd, bo wtedy po prostu będę strzelał.[...]

Porządek musi jakiś w kraju być.

Niech to powie jego rodzinie.

  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@igorf: No widzisz, nie bardzo jest na rzecz kogo stracić. Brauna trochę za bardzo katolicki dla większości kucy. Wilk nieistnieje. Kukiz to taki Lepper v.2 tylko że jego postulat jest bardziej szkodliwy niż byłaby dyktatura Leppera.
  • Odpowiedz
@igorf: Nie no ja Ci mówię, że jak ktoś przetrwał z Korwinem: gwałcenie kobiet, hitlera, lekką pedofilie, szczepionki, strzelanie do górników, chłostę, globalne ocieplenie, inwalidów, prawa głosu dla kobiet, to naprawdę nie zrezygnuje z głosowania z powodu jakiejś wypowiedzi o kibolu.
  • Odpowiedz
@benethor: mam nadzieje że następnym razem postrzelą Cię jak przekroczysz prędkość o 20km/h i wtedy my będziemy mogli pisać jakim to patolem i bezmózgiem byłeś( ͡° ͜ʖ ͡°)
btw. konkubinat czy nie rodziców ma każdy
  • Odpowiedz
mam nadzieje że następnym razem postrzelą Cię jak przekroczysz prędkość o 20km/h


@igorf: o ile trafią, bo skoro tutaj "celując w nogi" trafili w szyję to celność mają na poziomie szturmowców Imperium ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@igorf: to raczej nie było celowe zabójstwo, więc tak tego nie nazywaj. Podobnie byś oskarżał policję, która goniła sebe bo się do kontroli nie zatrzymał ale w wyniku pościgu zatrzymał się na drzewie?
Postrzelony zdawał sobie sprawę z konsekwencji. Liczył, że nie strzelą do niego a w najgorszym wypadku trafią w nogę. Nie wyszło. Trudno.
  • Odpowiedz
@wnocy: nigdzie nie napisałem że to zabójstwo. powiedziałbym że to jego wina, ale czy wbiegnięcie na boisko można porównać z nie zatrzymaniem się do kontroli? naprawdę uważasz, że wbiegnięcie na boisko to aż takie przestępstwo? czy jakby postrzelili małolata, który palił jointa albo jechał autobusem na gapę to też byś pisał że trudno, bo zdawał sobie sprawę z konsekwencji?
  • Odpowiedz