Wpis z mikrobloga

@kubazet7: Może tak, może nie. Na pewno dziwne jest to, że poparcie wystrzeliło mu jakieś niecałe 3tyg temu i praktycznie je potroił w tym czasie a cały mainstream się nad nim spuszcza.

Ja nie widzę wszędzie spisków ale trochę bawią mnie osoby, który bezmyślnie odrzucają różne opcje związane z Kukizem. Możliwe, że on o tym nie wie, a ktoś go pompuje żeby osiągnąć pewne cele dla innego środowiska politycznego.
@Velati: @ravebean: @maciej-kalinowski: A kuce widzo spiski ( ). Bawicie mnie bo zachowujecie się jak debile zapatrzone w wodza, który jest wg was nieomylny i nieskazitelnie czysty. A prawda jest taka, że wasz krul sam masakruje swe poparcie swoimi kontrowersjami. Tyle razy pisano, mówiono by zmienił retorykę na łagodniejszą i prostszą dla prostego ludu.

Taką retorykę ma Kukiz i jak widać skutkuje ;)
@MWittmann: Tak, tylko Kukiz póki co nie zaczął dzielić swojego elektoratu. Jakby się zaczął tez wypowiadać w sprawach gospodarczych, światopoglądowych to by mu się elektorat trochę podzielił. Skrajny liberalizm jaki prezentuje Korwin bez takich wyskoków w ogóle by nie został wypromowany. Był przez X lat w UPR siedział cicho, bez większych kontrowersji i co? Korwin sam kiedyś powiedział, "mogę mówić godzinami o gospodarce o prawie- nikt nie przyjdzie, a jak powiem