Wpis z mikrobloga

@StefaniukBatory: Ale Kukiz nie jest po prawej stronie... tylko w centrum i to na lewo. Gospodarka to podstawa, a gospodarczo Kukiz to socjalista. Społecznie może i prawa strona, ale dla mnie kwestie społeczne to 1% wartości, kiedy 99% to gospodarka. Dobra gospodarka kształtuje kwestie społeczne. Kwestie społeczne (ale nie jakieś super radykalne), kompletnie nie ruszają gospodarki.
@StefaniukBatory: gość, który nie wiadomo skąd się wziął w polityce, a jego jedyny argument to JOW-y kontra człowiek, który od 30 lat nie zmienił poglądów i od samego początku III RP walczył z postkomunistami. Może snuję teorie spiskowe, ale mam wrażenie, że ktoś podłapał temat i stwierdził, że skoro młodzi dochodzą do głosu, to już lepszy jest Kukiz, który nie dobierze się nikomu do dupy za złe decyzje w przeszłości, a
Ale w sumie jak przeglądałem wykres z wynikami w sondażach, to Korwinowi i tak ciągle rośnie poparcie, Bronkowi spada, Dudzie rośnie, a Kukiz ma właśnie różnicę pomiędzy spadkiem poparcia dla Bronka, a wzrostem dla Dudy, więc może chociaż podbiera wyborców PO.
@StefaniukBatory: Dwucyfrowe poparcie dla Kukiza więcej mówi o elektoracie, niż samych politykach.
Z Kukiza byłby taki prezydent jak ze mnie, ale mimo to facet zdobyć poparcie 2 milionów polaków.

Nie mam żadnego bólu dupy czy czegokolwiek związanego z jego poparciem - po prostu potwierdza się teza, że spora część ludzi głosuje emocjami, a nie mózgiem. Efekty tego są ciekawe - bo każdy by chciał zmian, a mi to 2 główne siły
@StefaniukBatory: Po prostu Kukiz potrafi się składnie wysłowić i unika durnych wpadek jak np. ta o "gwałceniu" kobiet.

Większość znajomych jak widzi korwina w TV to od razu przełącza kanał nawet nie wsł#!$%@?ąc się w to co mówi (a czasami mówi sensownie i logicznie).

Taka smutna prawda - jak brzmisz jak chory psychiczny dodatkowo pobudzony amfa to nikt nie bierze cie na poważnie xD