Wpis z mikrobloga

@biczek: Moglibyśmy się w ogóle zagłębić tutaj w socjologiczne rozkminy, że wygląd kobiet jest oceniany bardzo często, a na mirko to już w ogóle, w skali 1-10. :D No oceniamy się, oceniamy.
A tłumacząc co jest nie tak - rzeźbiła w brwiach zbyt mocno, generalnie nie powinno się odchodzić zbyt daleko od naturalnego kształtu.
Mi chodzi o to że bardzo krytyczne wobec siebie jesteście i oceniacie się nawzajem.

Dla mnie (faceta) oczu jak oczy

(tylko szkoda że brązowe ( ͡° ʖ̯ ͡°))


@biczek: No i właśnie wychodzi, jak bardzo nie rozumiesz tego, co właśnie napisałam ;] Nie oceniam oczu, ale makijaż i brwi, które są #!$%@? na jej własne życzenie. Wrzuca "makijaż", więc musi się liczyć z ocenami. Podkreślam, oceniam makijaż
@biczek: Pewnie nikt by jej nie krytykował gdyby nie uważała się za osobę, która jest ekspertem w dziedzinie makijażu i kosmetyków. Skoro prowadzi bloga, w którym opisuje jak powinno się wykonywac makijaż, a robi to źle, to się nie dziw że padają słowa krytyki. Gdyby jakiś facet pisał tutoriale związane z technicznymi rzeczami, a byłyby w nich jakieś duże błędy to też byłby hejtowany.
@Aerials: O to, że ktoś inaczej zrobił brwi i wrzucił zdjęcie do Internetu. Tylko po co to dalej publikować i naśmiewać się? Jeszcze żeby to rzeczywiście coś okropnego, ale nie w tym wypadku. Na szczęście ja nie jestem taka głupia i znam się na tych rzeczach! Wrzucę na Wykop, razem z innymi dziewczynami się pośmiejemy i może tym razem wyjdziemy do sklepu z uśmiechem na ustach, a nie skrywanymi kompleksami!
@Lelia:
Słonce (o ile mogę tak powiedzieć), ja jak mógłbym to sam bym przed sobą pklękał a mimo tego nie robię kanałów na YT. Skrolujemy dalej i olewamy ;)

"Nie bądż taką laską"

Cytująć klasyka ;)
@Aerials: O cholera, co tu się #!$%@?. :D A taka prawda, że jakbyśmy były niebieskimi paskami to nikt by nawet nie pisnął, jak to często bywa w gorących - ale skoro jesteśmy różowe, to pewnie mamy parchate ryje i jesteśmy zakompleksione. :D Kocham mirko i internetowych psychologów.

EDIT: A Ta twoja fota to eyeliner boners 10/10.