Wpis z mikrobloga

@mi_ko: miałem raz jakieś Adidasy do piłki i strasznie mnie obcierały z tyłu kostki. Polecam Ci poszukać czegoś z nike, może jakichś starszych modeli mercuriali. A jeśli koniecznie z tych 4, to zainwestowałbym w Pumę.
@Lajz: u siebie mam tylko jednego, to nawet nikt nie patrzy właściwie :p ale w Poznaniu grałem i też w lankach nie było problemu. Może akurat tak trafiłem.
@No25: @mi_ko Grałem na kilku orlikach w kilku miastach i na niektórych nie można było :D
Jak grałem normalnie w klubie, to mieliśmy treningi czasem na orliku - można było, ale jak chciałem iść z chłopakami pograć na orlik to nie można było bo wywalali :D
@Lajz: 3 orliki + 3 sztuczne boiska tego typu w okolicy i na każdym puszczają w lankach. Metali nie wpuszczają. @mi_ko: @No25:

@mi_ko: Wszystko co podałeś to najtańsze modele, w których jest twardy i niewygodny plastik. Na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad dołożeniem do czegoś bardziej wygodnego.

Mercuriale są w dwóch wersjach - tańszych za 180-200zł i droższych za 300zł. Różnią się podeszwą i sztywnością. Mierzyłem obydwie pary